Pirtelėje rūko dūmelis ir kvepėjo „naminukė“ Spausdinti
Parašė Romana   
Penktadienis, 08 Sausis 2016 10:25

altGruodžio 17-osios vakare, apie 18 val., Alytaus policijos pareigūnams atliekant kontrolinį pirkimą, įkliuvo degtindarys.

Alytuje, Kauno g., esančios degalinės, automobilių stovėjimo aikštelėje, 44-erių metų, Alytaus rajono gyventojams pareigūnams pardavė naminės degtinės. Už 40 eurų pareigūnas įsigijo 10 litrų „naminukės“. Pardavėjas buvo sulaikytas, sulaikomas nesipriešino, o paklaustas ar dar turi nelegaliai gaminamo alkoholio, prisipažino, kad jo yra namuose. Taip pat pasakė, kad jo sodyboje ir dabar vyksta naminės degtinės gamybos procesas.

Nuvykus į įtariamojo sodybą, Alytaus r., Parėčėnų k., pirtelėje rastas įspūdingas aparatas naminei degtinei gaminti, apie 140 litrų jau pagamintos degtinės ir apie 1,5 tonos raugo. O iš aparato varvėjo dar šilta naminukė.

Sodybos šeimininkas nurodė, kad visa tai, ką mato pareigūnai, priklauso jam ir naminę degtinę gamina savo reikmėms. Vyriškis anksčiau niekada nėra įkliuvęs policijos pareigūnams

Jo atžvilgiu, už neteisėtą naminių alkoholinių gėrimų gamybą, laikymą, gabenimą ir realizavimą pradėtas ikiteisminis tyrimas. Didžiausia gresianti bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Alytaus apskr. VPK informacija