Kur slypi moters laimė, arba Kaip iš vyro gauti daugiau? Spausdinti
Parašė Romana   
Ketvirtadienis, 23 Birželis 2016 08:19

alt

Mielos Moterys,

kreipiamės į Jus su puikia žinia! Birželio 30 dieną startuos pirmasis, STIPRIOS SIELOS STUDIJOS projekto seminaras MOTERIMS, Varėnos mieste. 


Raimonda Martinaitienė - laiminga ir sėkminga moteris, 15 metų kurianti bendrą gyvenimą su vyru Tomu, augina du vaikučius; VšĮ „Harmonijos centras“ įkūrėja, UAB Modern LT direktorė ir MB Verslo Pliusai projektų vadovė, http://www.atrasksave.lt/www.atrasksave.lt tinkalaraščio autorė, saviugdos seminarų lektorė, internetinių mokymų „Būti moterimi ir neišprotėti kūrėja ir vedėja bei šeimos rubrikos www.webseminarai.lt vedėja. Rašo straipsnius savęs pažinimo temomis, konsultuoja asmeniniais klausimais, padeda moterims atrasti vidinę harmoniją su savimi ir aplinka. 

 

 

Raimonda rašo: „Tik suvokęs ir supratęs save, atradęs balansą tarp dvasinio ir materialaus pasaulio, pažinęs ramybę, žmogus iš tikrųjų gali pajusti, kad jis YRA, kad jis vienintelis ir nepakartojamas, tuomet jis jau gali sau tiesiog BŪTI. Tai konsultanto veiklos tikslas – parodyti, kad kiekvienas gali gyventi džiaugsme nuolat, kasdien, kad jaustis ir būti laimingu nėra taip sunku, kad mūsų gyvenimas – mūsų pasirinkimas. Tereikia kelių dalykų – atrasti ramybę savyje, būti pasiryžusiems pokyčiams ir veikti.“

 

Seminare lektorė ves paskaitas, kuriose dalinsis žiniomis-įžvalgomis apie gyvenimą čia ir dabar, savo vidinį aš, laimę bei tarpusavio santykius.

 

Kodėl verta dalyvauti seminare?:

 

• Kalbėsime, kas yra tikroji laimė, kaip ją rasti?

 

• Sužinosite, kaip suvokti save čia ir dabar;

 

• Sužinosite kaip išlikti ramiomis bet kurioje situacijoje;

 

• Kalbėsime apie svajonių moterį, kokia ji?

 

• Kuo skiriasi moteriška ir vyriška energijos?

 

• Kaip gauti iš savo vyro daugiau?

 

• Testas: ką moteris turi mylėti savo vyre?

 

• Turėsite galimybę pažvelgti į gyvenimą kitu kampu;

 

• Užduosite klausimus Jums aktualiomis temomis!

 

• Kalbėsime apie VISKĄ: Nuo...Iki :)

 

Visos norinčiosios dalyvauti trijų valandų seminare, prašome registruotis elektroniniu paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba apsilankyti facebook internetiniame puslapyje https://www.facebook.com/STIPRIOSIELOSTUDIJA/

 

Renginio vieta - Varėnos kultūros centras.

 

Renginio data - birželio 30 d.

 

Renginio laikas - 18.30 val.

 

Seminaro trukme - 3 val.

 

Seminaro kaina - 18 Eur.