Sužaisti pusfinaliai Spausdinti
Parašė Romana
Antradienis, 10 Gegužė 2016 08:42

Virgilijus Mundrys

„VIVUS.LT“ rankinio lygos čempionate sužaistos pusfinalių rungtynės. Pirmieji susitikimai vyko aukštesnes vietas po reguliaraus pirmenybių etapo užėmusių komandų aikštelėse. Ketvirtfinalyje Varėnos „Ūlą“ įveikę Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai šeštadienį susitiko su HC „Vilnius“ ekipa. Uostamiesčio atstovai jau pirmąjį kėlinį įgijo persvarą ir nugalėjo - 32:26 (18:14).

Kita pusfinalininkų pora rungtyniavo Alytuje. Čia vietos „Almeidos-Stronglaso“ ekipai rimtai pasipriešino Kauno „Granito-Gaos-Kario“ atstovai. Svečiai laimėjo pirmą žaidimo pusę - 14:13 ir buvo nusiteikę siekti pergalės po pertraukos. Tačiau perorganizavę gynybą, kurios pagrindine atrama tapo šį sezoną alytiškių komandą sustiprinęs Varėnos rankinio lyderis Remigijus Čepulis, šeimininkai perėmė iniciatyvą ir nugalėjo - 28:22.

Šių komandų atsakomosios rungtynės buvo žaidžiamos praėjusį trečiadienį. Jos baigėsi taip: HC „Vilnius“ - „Dragūnas“ - 00: 00; „Granitas-Gaja-Karys“ - „Almeida-Stronglasas“ - 00:00.

Kadangi šiame varžybų etape kovojama iki dviejų pergalių, tai kelialapius į finalą užsitikrino Klaipėdos „Dragūnas“ ir     komandos.