Pradžia

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Penktadienis, 22 Kovas 2019

Iki rugsėjo vidurio vairuotojo pažymėjimų išdavimas užtruks ilgiau PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Penktadienis, 23 Rugpjūtis 2013 08:24

Valstybės įmonė „Regitra“ informuoja, kad, sutrikus vairuotojo pažymėjimų išdavimo sistemai, vairuotojo pažymėjimai bus išduodami per ilgesnį, nei įprasta, laikotarpį: pažymėjimo išdavimas gali užtrukti apie mėnesį.

Nesklandumų vairuotojo pažymėjimų išdavimo sistemoje atsirado pristigus polikarbonatinių nustatyto Europos Sąjungos (ES) pavyzdžio vairuotojo pažymėjimų blankų, kuriuose lazerine graviravimo įranga įrašomi vairuotojo duomenys.

„ES teisės aktai nustato, kad šie blankai turi atitikti Europos Parlamento ir Tarybos Direktyvą dėl vairuotojo pažymėjimų 2006/126/EB. Lietuvai vėluojant į nacionalinius teisės aktus perkelti minėtos direktyvos nuostatas, užsitęsė teisinis naujo ES pavyzdžio vairuotojo pažymėjimo blanko patvirtinimas, taip pat ir šių blankų gamyba. Dėl susiklosčiusios nepalankios situacijos kurį laiką gyventojams naujo vairuotojo pažymėjimo teks luktelėti ilgėliau, tačiau šis nepatogumas yra laikinas“, - sakė „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Iki rugsėjo vidurio išimtys bus taikomos tik keičiant keleivius ar krovinius užsienyje vežančių vairuotojų pažymėjimus, kuriuose nurodytas 95 kodas. Šie pažymėjimai išimties tvarka bus išduodami per 10 darbo dienų, panaudojant pažymėjimų blankų rezervą.

„Regitra“ jau yra atlikusi būtinas viešojo pirkimo procedūras ir pasirašiusi naujų blankų gamybos sutartį, naujo ES pavyzdžio vairuotojo pažymėjimų blankus numatoma pradėti tiekti 2013 m. rugsėjo pradžioje. Tada „Regitroje“ vairuotojo pažymėjimai bus išduodami įprasta tvarka, per 10 darbo dienų nuo prašymo pateikimo dienos.

Naujo vairuotojo pažymėjimo laukiantys gyventojai internete operatyviai galės pasitikrinti, ar užsakytas pažymėjimas jau pagamintas. Ši nemokama informacija teikiama „Regitros“ interneto svetainės www.regitra.lt skyriuje „E. paslaugos“ („Informacija apie paruoštą vairuotojo pažymėjimą“).

Atsižvelgdamas į susiklosčiusią situaciją, Policijos departamentas pranešė, kad policijos pareigūnai išliks supratingi ir situacijose, kai negaliojantis vairuotojo pažymėjimas bus dar nepakeistas ne dėl vairuotojo kaltės, vairuotojų nebaus.

Kilus neaiškumams dėl vairuotojo pažymėjimų, gyventojai kviečiami skambinti „Regitros“ bendruoju informacijos telefonu 8 700 55151 (darbo laikas pirmadieniais - penktadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., šeštadieniais – nuo 7.30 val. iki 15.00 val.) arba kreiptis e. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Įmonė atsiprašo už aptarnavimo nesklandumus.

 
Pradžia

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien501
mod_vvisit_counterVakar640
mod_vvisit_counterŠią savaitę2721
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3688
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12085
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso841084

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 13
Tavo IP: 54.242.115.55
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją