Pradžia

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Penktadienis, 26 Balandis 2019

Įkyrūs reklamuotojai sulauks ryžtingų veiksmų PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Pirmadienis, 09 Birželis 2014 09:30

Valtis daugiau Lietuvos piliečių susiduria su agresyvėjančia telerinkodara. Didelė dalis reklaminių skambučių ir trumpųjų žinučių nustebina ir suerzina žmones, nes jie nėra davę jokio sutikimo tokiai reklamai. Teisingumo ministras Juozas Bernatonis pasiūlė didinti baudas nesąžiningiems telerinkodarininkams ir paragino žmones aktyviau kreiptis į atsakingas institucijas, kurios gali imtis veiksmų prieš įstatymų pažeidėjus.

 

Skaityti daugiau...
 
Ginklų registravimo terminas – iki 2014 metų liepos 1 dienos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Pirmadienis, 09 Birželis 2014 09:28

altPrimename, kad Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) prižiūrimos teritorijos gyventojai, turintys dujinius pistoletus (revolverius), senovinius ginklus bei jų kopijas, taip pat nedidelės galios (2,5 J–7,5 J) šaunamuosius ginklus, kuriuos  įgijo iki 2011 m. kovo 1 d., ir dar nėra užregistravę, privalo iki 2014 m. liepos 1 d. privalo užregistruoti Alytaus aps. VPK ir gauti neterminuotą leidimus įsigyti, laikyti (nešiotis) ginklus.

Skaityti daugiau...
 
Šiuolaikinių darželinukų rykštės – alergijos, kreivas stuburas ir trumparegystė PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Pirmadienis, 09 Birželis 2014 09:11

altLietuvos vaikų imuniteto kreivė krenta žemyn, o tai lemia didesnį jų sergamumą, pastebi gydytojai ir vaistininkai. Jų teigimu, jau darželinukų amžiuje daugėja alergijų, stuburo iškrypimų, trumparegystės, bronchinės astmos atvejų, mažyliai dažniau ir ilgiau serga peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau...
 
Scenoje varžėsi dainorėliai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Penktadienis, 18 Balandis 2014 13:30

 

 

alt

alt

 

Jau penktąjį kartą vokalinis konkursas-festivalis „Skambėk, Dzūkija” į Varėną sukvietė gausų būrį dainorėlių iš visos Lietuvos. Šį kartą konkurse nuskambėjo net 84 dainos

 

Živilė Balionytė

Konkurso-festivalio organizatorė Asta Kašėtienė džiaugėsi, jog kiekvienais metais norinčiųjų da

lyvauti šioje šventėje daugėja. Susirinkusius dalyvius, jų vadovus, tėvelius ir žiūrovus pasveikino Varėnos rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Liudas Tamulevičius: „Kai pamačiau ant durų sąrašą, kiek čia nori jaunimo dalyvauti, tai, manau, kad su patamsėliu konkursas baigsis. Labai malonu, kad tas sąrašas su metais vis ilgėja, šis renginys traukia ir dalyvius, ir žiūrovus. Noriu palinkėti gražaus reginio žiūrovams, sėkmės konkursantams ir džiaugsmo pedagogams. Manau, kad pralaimėjusių nebus”.

 

Skaityti daugiau...
 
Varžėsi ilgakasės PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Penktadienis, 11 Balandis 2014 09:36

altVarėnoje vyko aštuntasis konkursas „Ilgakasė Varėna-2014“. Šio renginio tikslas – puoselėti tradicines vertybes, skatinti jų raišką, ugdyti kūrybiškumą, saviraišką, eleganciją bei toleranciją, skatinti dalyves draugiškai bendrauti bei bendradarbiauti tarpusavyje. Konkurse buvo kviečiamos dalyvauti rajono mergaitės ir merginos, kurių plaukai – netrumpesni kaip 40 cm.

 

Konkurso nugalėtoja tapo „Ryto“ progimnazijos 3 kl mokinė Gerda Raulušaitytė, ji geriausiai atitiko pagrindinius vertinimo kriterijus. Gerdai paskirta nominacija „Ilgakasė Varėna-2014“ ir pagrindinis renginio prizas. Pirmą kartą šio konkurso istorijoje nugalėtojos plaukus papuošė karūna.

 

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis3132333435363738SekantisPabaiga »

Pradžia

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien118
mod_vvisit_counterVakar454
mod_vvisit_counterŠią savaitę2082
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3575
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12960
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį17276
mod_vvisit_counterViso859235

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 9
Tavo IP: 3.90.56.90
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją