Pradžia

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Trečiadienis, 15 Rugpjūtis 2018

Iš darbo atleisti „ne tos partijos“ specialistai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Antradienis, 10 Gegužė 2016 08:37

altValstybės tarnybos departamentas nustatė, kad Varėnos r. savivaldybės vadovai, pertvarkydami savivaldybės administracijos struktūrą, prasilenkė su įstatymu, bet įdomiausia, kad reorganizacija buvo puikus būdas atsikratyti socialdemokratų partijai priklausiusių, priklausančių ar jų šeimos narių...

 

Skaityti daugiau...
 
G. Jakavonis: „Apie Izraelį, žydus ir mus lietuvius“ PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Antradienis, 10 Gegužė 2016 08:26

altNežinau, ar būčiau rašęs šį straipnsį, jei nebūtų išėjusi R. Vanagitės knyga ,,Mūsiškiai“. Mano nuomone, tai kompleksuoto žmogaus, norinčio atkreipti į save dėmesį, netgi ne kūrinys, o sovietmiečiu išleistų brošiūrų apie lietuvius - žydšaudžius plagiatas. Bet kokiu atveju, ši knyga tik sugadino lietuvių ir žydų santykius.

Skaityti daugiau...
 
Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Antradienis, 10 Gegužė 2016 08:19

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. Tikimasi, kad robotai padės pacientams greičiau pasitikrinti sveikatą ir paskatins dažniau tikrintis ją profiaktiškai.

Skaityti daugiau...
 
Chirurgas atvirai apie pilvo plastiką: PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Antradienis, 10 Gegužė 2016 08:11

kada palūkėti, o kada verta pasiryžti operacijai?

„Nuolatinis dangstymasis rankšluosčiu paplūdimyje ar pirtyje ir jokių prigludusių drabužių“, - dabar jau su šypsena kompleksus prisimena 42 metų dviejų vaikų mama Maja, po paskutinio gimdymo ilgai kovojusi su beformiu, nukarusiu pilvu. Su šiais nemaloniais kūno pokyčiais po gimdymo ar greito svorio netekimo susiduria dažna moteris. Puoselėti kūno linijas padeda dietos ir sportas, tačiau kai kuriais atvejais problemos nepavyksta išspręsti vien natūraliomis priemonėmis. Apie tai, kodėl taip nutinka ir kada vienintelis sprendimas yra operacija, kalbamės su plastikos chirurgu Domantu Stundžiu.

 

Skaityti daugiau...
 
Varėnos aviamodeliuotojams – krepšininko Donato Motiejūno dovana PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Pirmadienis, 02 Gegužė 2016 09:33

Varėnos rajono savivaldybėje apsilankė Varėnos rajono TS klubo „Erdvė“ aviamodeliuotojai. Jiems buvo įteikta tautiečio, NBA krepšininko Donato Motiejūno dovana – penkiolika porų sportinės avalynės. Ši dovana varėniškius aviamodeliuotojus pasiekė Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Alvydo Verbicko iniciatyva, tarpininkaujant krepšininko D. Motiejūno agentui Tadui Bulotui.alt

Savivaldybės administracijos direktorius A. Verbickas sakė, kad idėja paremti aukštų rezultatų varžybose pasiekiančius rajono aviamodeliuotojus kilo po praėjusią vasarą rajono savivaldybėje įvykusio susitikimo, kuriame rajono vadovams buvo pristatyta klubo veikla ir pasiekimai, bet nustebino finansinė pusė. „Džiaugiamės Jūsų pasiekimais, tačiau savo veiklą plėtojate, treniruojatės ir varžybose dalyvaujate iš savo lėšų. Žinodami Jūsų klubo biudžetą, panorome padėti ir pradėjome ieškoti, kas galėtų paremti, todėl kreipėmės į Donatą Motiejūną. Džiugu, kad jis neatsisakė pagelbėti, ir dabar klubo aviamodeliuotojai galės treniruotis ir dalyvauti varžybose su nauja sportine avalyne. Malonu, kad bent kiek galėjome padėti klubui“, – sakė direktorius A. Verbickas.

Šis klubas įkurtas 2000-aisiais metais, norint suvienyti aviamodeliavimo sporto mėgėjus Varėnoje. Varėnos aviamodeliuotojams vadovauja du mokytojai: moksleiviams – Raimondas Žilinskas, o suaugusiems – Virginijus Ivančikas. Jis yra ir TS klubo „Erdvė“ vadovas. Abu vadovai dėkojo už šią dovaną, kuri klubui  tikrai yra svarbi, bei už savivaldybės teikiamą pagalbą: „Nemanome, kad turime būti išskirtiniai, bet parama suteikia galimybę tinkamai atstovauti Varėnos kraštą varžybose. Pirmą kartą paramą gavome jos net neprašę, tai labai malonu. Stengsimės pateisinti lūkesčius“, – aviamodeliuotojų vardu dėkojo R. Žilinskas.

Vienas iš jauniausių klubo narių - Martynas Gudaitis, atsidėkodamas krepšininkui Donatui Motiejūnui nupiešė padėką.

Praėjusių metų vasarą Trakų rajone vykusiame atvirame šalies laisvo skridimo aviamodelių sporto čempionate Varėnos rajono atstovai: Virginijus Ivančikas, Justinas Bartkevičius ir Virginijus Furmaniukas tapo šalies čempionais, o Martynas Gudaitis jaunių amžiaus grupėje iškovojo antrąją vietą. Susumavus komandinės įskaitos rezultatus, tame čempionate Varėnos aviamodeliuotojų komanda pripažinta nugalėtoja.

Gavę puikią dovaną, aviamodeliuotojai džiaugėsi, kad nauja sportine avalyne galės pasipuošti jau gegužės mėnesį  vyksiančiose tarptautinėse aviamodelių sporto varžybose Rumunijoje.

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Pradžia

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien186
mod_vvisit_counterVakar456
mod_vvisit_counterŠią savaitę1038
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę2864
mod_vvisit_counterŠį mėnesį5761
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį13391
mod_vvisit_counterViso736028

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 8
Tavo IP: 54.224.220.72
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją