Pradžia

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Antradienis, 26 Kovas 2019

Rasų naktį vanduo taps stebuklingas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Penktadienis, 21 Birželis 2013 07:53

Sakoma, kad Rasų (Joninių) naktį vanduo tampa stebuklingas – pabraidžius po rasas ar rasa nusiprausus oda bus skaisti, o jei šią naktį išsimaudysi upėje ar ežere - būsi sveikas visus metus. Tad naktį iš birželio 23 d. į 24 d. (nuo 23 val. iki 9 val. ryto) nepatingėkite ir pasisemkite vandens iš šaltinio, šulinio ar tiesiog prisileiskite iš krano - veikiamas energetinių Visatos srautų, vanduo taps gyvas ir įgaus milžinišką galią, kuri jį geriant suteiks jėgų ir netgi vaduos nuo ligų.

Vandenyje užfiksuota informacija

Tikriausiai niekas nesuabejos, kad vanduo yra svarbiausia žmogaus egzistencijos sąlyga, nes mes patys esame tarsi vanduo (daugiau kaip 80 proc. žmogaus kūno sudaro vanduo; kraujyje jo yra 95 proc., smegenyse – 85 proc.), todėl vandens pažinimas – tarsi savę pažinimas.

Vandenį yra tyrinėję įvairių šalių mokslininkai ir užfiksavę labai įdomių faktų.

Prieš keletą metų į lietuvių kalbą buvo išversta intriguojanti Masaru Emoto knyga „Žinia, kurią mums praneša vanduo“. Interneto platybėse galima surasti filmą apie vandenį, kurį galima pžiūrėti ir anglų, ir rusų kalbomis. Skeptikai, kaip įprasta, piktinasi ir neigia net akivaizdžius dalykus, o štai trokštantiems žinių ir norintiems pažinti mus supantį pasaulį tai suteikia naujos informacijos.

Tačiau yra dalykų, kuriuos ignoruoti ne taip jau ir lengva. Tai unikalūs vandens kristalai, nufotografuoti japonų mokslininko Masaru Emoto.

Vanduo, pasak jo, ne tik visos gyvybės šaltinis ir pagrindas, bet ir ta substancija, kuri jautriai reaguoja į žmogaus sąmonės energiją, taigi atspindi dvasinę žmonijos būseną. „Išvalę dvasią, drauge išvalysime planetos vandenį“, – sako autorius.

Tiriant kristalus, mokslininkai pastebėjo, jog skirtingame vandenyje susiformuoja skirtingos formos kristalai. Kai kurie jų būna panašūs vieni į kitus, kiti – netaisyklingi, o tam tikrose vandens rūšyse kristalai apskritai nesusiformuoja. Kodėl taip yra? Kodėl Tokijo vandentiekio vandenyje kristalai nesusiformuoja iš viso? Todėl kad jame yra chloro. Tačiau kodėl susiformuoja skirtingi kristalai, kuomet šalia vandens paleidžiama skirtinga muzika, parodomi skirtingi žodžiai ar nuotraukos?

Tikėjimai ir magija

Mūsų protėviai mokslo žinių neturėjo, bet turėjo ŽINOJIMĄ apie daugelį gamtos reiškinių ir TIKĖJIMĄ jais. Todėl ir trumpiausioji metų naktis apgaubta paslaptimis ir jai priskirta netgi stebuklingų galių. Rasų (Joninių) išvakarėse kupoliaujam (renkamos gydomosios žolelės), iš puokščių pagal surinktus žolynus spėjama ateitis, kuriami laužai. Tai – dalis senovės baltų Rasų šventės apeigų dalis. Daug dėmesio per Rasas žmonės skyrė vandeniui, kaip turinčiam galią ne tik apvaisinti žemę, bet ir suteikti jai jėgos duoti vaisius. Todėl dauguma Rasos švenčių apeigų, burtų, magiškų veiksmų buvo atlikinėjami prie vandens ir su vandeniu. Tikėta, kad sergantis žmogus, išsimaudęs upėje, tekančioje į saulę (rytus), pasveiks. O sveikas žmogus apsivalys nuo ligų ir sustiprins sveikatą. Per Rasų šventę lietuviai ypač garbino rasą. Nusiprausus švenčių ryto rasa, ypač nubraukta nuo rugių, veidas pasidarydavo skaistesnis. Merginos atsikeldavo anksti rytą, nusiprausdavo ir vėl eidavo miegoti, tikėdamos susapnuoti būsimą vyrą – vaikiną, paduodantį jai rankšluostį veidui nusišluostyti. Visuose tuose papročiuose atsispindi senovės žmonių filosofija, kuri išreiškia artimą žmogaus ryšį su gamta – rasa galinti atgaivinti ne tik augaliją, bet ir žmogų.

Vanduo tampa gyvas

Rasų naktį, po vidurnakčio kelias valandas visas Žemės vanduo taps stebuklingas. Manoma, kad toks vanduo gali išgydyti ir sunkiausias ligas. Ar tai - tik dalis Rasų šventės tikėjimų? Skeptikas gal taip ir pamanys, tačiau Kaune gyvenantis technikos mokslų daktaras, bioenergetikas Jonas Algimantas Dainauskas abejojančiam ypatinga vandens galia pateiktų kontrargumentų. Jis yra atlikęs ne vieną eksperimentą su vandeniu ir jo gydomosiomis savybėmis. Jis teigia, kad vanduo gali tapti stebuklingas, tik reikia žinoti, kada ir kaip jį įkrauti.

Pirmą kartą apie šį reiškinį J. A. Dainauskas perskaitė vieno rusų žiniuonio knygelėje ir nusprendė ištyrinėti, koks galėtų būti šio energetinio virsmo mechanizmas. Naudodamasis biolokacinėmis priemonėmis, mokslininkas trejus metus matavo sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis paimtų vandens mėginių energetiką.

Vandenį J. Dainauskas tyrė kas 10-15 minučių ir pastebėjo, kad jo energetinių savybių augimas trukdavo maždaug 1,5 valandos. Maksimalios energetikos vandens struktūra išsilaikydavo maždaug iki 7 valandos ryto.

Tokius tyrimus unikalia aparatūra atliko ir rusų mokslininkai. Jie užfiksavo, kad vandens savybės energetiniu-informaciniu požiūriu atitinka gyvo audinio savybes.

Technikos mokslų daktaras J. Dainauskas mano, daugelio akimis mistišką reiškinį galima paaiškinti moksliškai. Skriedama savo orbita, Žemė įeina į tam tikrus laukus, kurių srautai veikia Žemę.

Gali išgydyti?

„Atlikdamas bandymus pastebėjau, kad keičiasi ne tik vandens struktūra. Visoje gamtoje vyksta galingi bioenergetiniai procesai“, - pasakojo J. Dainauskas. Tuo metu pasikeičia visos Žemės energetika, pakinta Žemės energetinės struktūros, geopatogeninės zonos iš neigiamų virsta teigiamomis.

Būtent todėl pakinta ir vandens savybės. Jo energetika išauga keliasdešimt kartų. Toks vanduo teigiamai veikia žmogaus savijautą, pasikrauna visi energetiniai centrai, pagerėja psichoemocinė būsena. J.Dainausko teigimu, kartais, vos panaudojus pakitusios struktūros vandenį, gali išgyti ir sunkiausiomis ligomis sergantys žmonės.

Šią naktį kelioms valandoms stebuklingų savybių įgyja bet koks vanduo – jūros, ežero, upės ar vandentiekio. J. Dainauskas šmaikštavo, kad tuo metu stebuklingų savybių įgauna vynas, alus bei kitokie gėrimai. Tačiau išmatavus jų bioenergijos lygį, pasirodė, kad pastarieji įsikrauna lėčiau.

Apsaugo viela

Ypatingos galios vanduo įgauna tris kartus per metus: birželio 24-osios, sausio 19-osios ir vasario 15-osios naktimis. Stačiatikiai šias datas sieja su Kristaus gyvenimu – sausio 19-ąją pagal senąjį kalendorių Kristus buvo krikštijamas, o vasario 15-ąją, praėjus 40 dienų nuo gimimo, Kristus buvo nuneštas į sinagogą.

J. Dainauskas turi sukaupęs 10 metų rinkto „gyvo vandens“ kolekciją. Ją laiko buteliuose. Savo unikalias savybes vanduo gali išsaugoti labai ilgai.

Tačiau padėtas ten, kur teka požeminiai vandenys, kitose energetiškai netinkamose vietose, pasak J. Dainausko, vanduo netenka savo gydomųjų galių. Todėl mokslininkas patarė indą, į kurį įpilame gyvojo vandens, apjuosti varine viela. Arba lino, kanapių, kito natūralaus pluošto nešlapiu siūlu, surišant mazgelį. Tai – savotiška apsauga. Beje, seniau Rusijoje gimusį vaiką per pilvuką apjuosdavo raudonu siūleliu, kad jis būtų apsaugotas nuo pikto.

Kaunietis mano, kad vandens molekulės išsaugo informaciją, todėl net lašelis gyvojo vandens, įpilto į paprasto vandens indą, pakeičia visą jo struktūrą. Tai reiškia, kad gyvojo vandens resursus galime nuolat dauginti.

Parengė Rita Reivytė

 
Pradžia

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien405
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterŠią savaitę938
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3991
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14293
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso843292

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 11
Tavo IP: 54.198.92.22
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją