Pradžia

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Antradienis, 26 Kovas 2019

Savaitgalį prasideda jubiliejinė „Maisto banko“ akcija PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Penktadienis, 18 Spalis 2013 08:12

Šiandien startuoja rudens „Maisto banko“ akcija. Jau dešimtus metus iš eilės visuose šalies prekybos centruose „Maisto banko“ akcijos savanoriai prašys žmonių paaukoti maisto nepasiturintiems

Labdaringa maisto produktų aukojimo akcija vyks spalio 18-19 dienomis. „Tai ypatinga savaitė“, sako „Maisto banko“ vadovas Vaidotas Ilgius. „Spalio 16 d. pasaulis mini Maisto dieną, o spalio 17-oji yra Tarptautinė kovos su skurdu diena. Neatsitiktinai didžiausias paramos maistu rinkimas organizuojamas būtent šiuo metu“.

Nepaisant ekonomikos atsigavimo požymių, dalis Lietuvos žmonių yra nepritekliuje. Statistikos departamento duomenimis, šalyje skurdo riziką patiria kas penktas gyventojas. Lietuvos gyventojai maistui išleidžia 29 proc. pajamų. 36,8 proc. lietuvių teigia, kad perkant maistą pagrindinis kriterijus yra jo kaina. „Akivaizdu, kad pagalba maistu mažiausių pajamų šeimoms yra ypač svarbi ir laukiama“, - sako V. Ilgius.

„Prasidėjus būsto šildymo sezonui, nepasiturintieji ieško būdų mažinti išlaidas mitybai - brangios komunalinės paslaugos ne vieną verčia taupyti maisto sąskaita. Tikimės, kad labiau pasiturintys žmonės noriai aukos maisto produktų tiems, kam trūksta lėšų išmaitinti šeimas“, - teigia „Maisto banko“ atstovas.

Apeliuodami į lietuvių dosnumą, tūkstančiai „Maisto banko“ akcijos atributika pasipuošusių savanorių šį savaitgalį išsirikiuos „Iki“, „Rimi“ ir „Maxima“ parduotuvėse. Akcija prasidės penktadienį (spalio 18 d.) 15 valandą ir tęsis iki 21 val. Šeštadienį (spalio 19 d.) „Maisto banko“ akcijos savanoriai aukotojų parduotuvėse lauks nuo 10 iki 20 val.

Šių metų pavasarį vykusios „Maisto banko“ akcijos rezultatai buvo rekordiniai – surinkta ir išdalinta maisto už daugiau nei 907 tūkst. litų. Tikimasi, kad artėjančios „Maisto banko“ akcijos metu pavyks pasiekti vieno milijono vertės paaukoto maisto ribą.

Parengė E.S.

 
Pradžia

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien404
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterŠią savaitę937
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3991
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14292
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso843291

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 10
Tavo IP: 54.198.92.22
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją