Pradžia

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Antradienis, 26 Kovas 2019

Trumpai... PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Pirmadienis, 27 Gegužė 2013 08:59

Kviečia mokytojus

Šiais metais švenčiame Senosios Varėnos 600 metų jubiliejų. Mes, Andriaus Ryliškio vidurinės mokyklos pedagogai, kviečiame susitikti visus mūsų mokykloje dirbusius mokytojus.

Kalbėsime apie netylantį  mokyklos šurmulį ir savo darbo metus, rūpesčius ir pasiekimus. Susitikimas vyks birželio 6 d. 13 val. Laukiame skambučių tel. 8 310 30192, 8 310 30136 arba laiškų el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Antaninės

Birželio 16 d. Žilinuose vyks šv. Antano atlaidai. Parapijos pastoracinė taryba kviečia visus amatininkus atvažiuoti su savo dirbiniais į Antaninių kermošių. Smulkesnė informacija tel. 8 616 90801.

Lietuva be šešėlio

Visuomenę kovoti su šešėline rinka skatina projektas „Lietuva be šešėlio“. Tinklapyje www.beseselio.lt kiekvienas gyventojas gali greitai ir anonimiškai pranešti apie nelegalios prekybos židinį, nurodant vietą ir prekybos tipą (alkoholis, cigaretės, kuras). Nurodyta informacija bus perduota iniciatyvą palaikančiai policijai, kuri gautą medžiagą nagrinės įstatymų numatyta tvarka. Nelegalios prekybos vietos bus žymimos žemėlapyje, taip kiekvienas gali pamatyti, kurie Lietuvos regionai yra labiausiai apimti „šešėlio“. Tai pirmas projektas, kuomet į kovą su nelegalia prekyba skatinama įsitraukti ir visuomenė. Projekto iniciatorių skaičiavimais, dėl šešėlinės akcizinių prekių rinkos kiekvienas Lietuvos mokytojas kasmet netenka apie 28 tūkst. Lt, kiekvienas pensininkas – apie 3 tūkst. Lt. VšĮ „Lietuva be šešėlio“ – kelių Lietuvos piliečių ir visuomeninių organizacijų įkurta bendruomenė, siekianti burti visus, neabejingus šešėlinės ekonomikos problemai.

Lengvatos

Varėnos rajono savivaldybės tarybos 2011 m. rugpjūčio 30 d. sprendimu Nr. T-VII-124 (toliau -Sprendimas) buvo patvirtinta nauja vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą lengvatų teikimo tvarka, kuri įsigaliojo nuo 2012 m. sausio 1 d. Vadovaujantis šiuo Sprendimu lengvatos bus teikiamos tik už praėjusius laikotarpius (du arba keturis metų ketvirčius), atsižvelgiant į sunaudotą elektros energijos kiekį per tą laikotarpį. Jeigu asmuo per du praėjusius metų ketvirčius sunaudos elektros energijos ne daugiau kaip 15 kWh arba per keturis metų ketvirčius - ne daugiau kaip 30 kWh, jam bus taikomas 50 proc. mažesnis vietinės rinkliavos mokestis. Jeigu pastatuose nėra elektros energijos tiekimo, tuomet suteikiama 100 proc. lengvata rinkliavos mokesčiui. Asmenys, norintys, kad jiems būtų pritaikyta viena iš Sprendime numatytų lengvatų, prašymus turės pateikti Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui (J. Basanavičiaus g. 40, 11 kab., Varėna, tel. 8 310 31127 arba Vilniaus g. 31, Alytus, tel. 8 315 72843).

 
Pradžia

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien389
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterŠią savaitę922
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3991
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14277
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso843276

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 10
Tavo IP: 54.198.92.22
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją