Pradžia

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Šeštadienis, 23 Kovas 2019

Trumpai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Antradienis, 25 Birželis 2013 08:00

Duris atvers jaunimo darbo centras

Birželio 27 d. Alytaus teritorinės darbo biržos Varėnos skyriuje pradės veikti Jaunimo darbo centras, kur bus vykdoma veikla su jaunais žmonėmis arba jų grupėmis, atsižvelgiant į jų poreikius, siekiant sudaryti sąlygas jaunimui sėkmingai integruotis į visuomeninį gyvenimą, planuoti profesinę karjerą.

 

Sveikatos pamokos

Varėnos r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras birželio 26 d. 11 val. Perlojoje ir 14 val. Merkinėje kviečia gyventojus į renginį „Keliaujanti sveikatos palapinė“. Renginio metu gyventojų lauks: šiaurietiško ėjimo pamokos, lauko žaidimai, masažų subtilybės, pirmosios pagalbos mokymai. Nemokamai galėsite pasitikrinti gliukozės ir cholesterolio kiekį kraujyje, turėsite galimybę sužinoti savo kūno masės analizę, pasimatuoti kraujo spaudimą ir pasikonsultuoti , pabendrauti su visuomenės sveikatos specialistais. Norintys pasidaryti kraujo tyrimus turi būti nevalgę.

Nuo šiol VMI sąskaita - ir „DNB“ banke

Visas VMI mokamas įmokas, mokesčius ir rinkliavas mokesčių mokėtojai nuo šiol gali sumokėti ir į biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą esančią „DNB“ banke (LT744010051001324763).

Iki šiol gyventojų patogumui VMI pajamų surenkamosios sąskaitos jau atidarytos „Danske“, „Nordea“, „Swedbank“, „Šiaulių“ ir „Medicinos“ bankuose. Išsamią informaciją apie VMI surenkamąsias sąskaitas - jų numerius, kodus bei visą su tuo susijusią naudingą medžiagą, galima rasti VMI svetainėje www.vmi.lt, skyrelyje VMI mokėjimų duomenys, arba adresu http://www.vmi.lt/cms/biudzeto-pajamu-surenkamoji-saskaita.

 
Pradžia

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien191
mod_vvisit_counterVakar544
mod_vvisit_counterŠią savaitę2955
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3688
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12319
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso841318

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 11
Tavo IP: 54.90.204.233
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją