Pradžia

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Trečiadienis, 23 Sausis 2019

Vasario 16-ąją galime švęsti kitaip PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Penktadienis, 14 Vasaris 2014 09:16

altLietuvai minint 96-ąsias Valstybės atkūrimo metines, Prezidentė visus šalies gyventojus kviečia šią dieną paminėti prasmingai ir išradingai, o taip pat su visa Lietuva pasidalyti šventimo idėjomis ir sukurti bendrą renginių ir iniciatyvų žemėlapį.

Pernai prie jau tradicine tampančios akcijos „Vasario 16-ąją švęsk išradingai“ aktyviai jungėsi šalies mokyklos, vietos bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos ir privačios kompanijos. Buvo užregistruota per 200 originalių iniciatyvų iš visos Lietuvos: buvo statomi sniego parkai, formuojamos trispalvės širdys, organizuojami įvairūs koncertai ir spektakliai, žygiai per Lietuvą ir kt.

Šių metų išradingos idėjos: jau aštuntus metus vyks plaukimas trispalvėmis išpuoštomis baidarėmis Vilniuje; klaipėdietė žadėjo numegzti artimiausiems žmonėms geltonos-žalios-raudonos spalvų šalikus; Airijos lietuvių bėgikų klubas Dubline rengia šventinį bėgimą; vyno baras Vilniuje jau nuo 2006 m. švenčia Vasario 16-ąją linksmai, grojama tik lietuviška kokybiška muzika, leidžiami fejerverkai bei giedama Tautiška giesmė; Silvija iš Klaipėdos siūlo Vasario 16-osios proga pagaminti šventinį trispalvį desertą; siūloma paskelbti akciją visiems vairuotojams, kad jie išsikeltų tautines vėliavėles ant savo automobilių; pora iš Alytaus r. ragina tądien pagaminti lietuvišką patiekalą ir vaišinti draugus; Istorinė Prezidentūra Kaune kviečia žmones švęsti, pasitikrinti istorijos žinias, dalintis puikia nuotaika ir džiaugsmingomis akimirkomis realioje ir virtualioje erdvėje; graži idėja – trispalvių piešimas ant veidų.

Vasario 16-oji pamažu tampa džiugia, ne tik minima, ne tik politikų kalboms skirta, švente. Daugelis mūsų, ypač jaunoji karta, džiaugiamės, kad gyvename laisvoje ir nepriklausomoje šalyje. Mokykimės švęsti Vasario 16-ąją kartu, linksmai ir išdidžiai.

Parengė E.S.

 
Pradžia

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien371
mod_vvisit_counterVakar504
mod_vvisit_counterŠią savaitę1292
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3367
mod_vvisit_counterŠį mėnesį9966
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį13980
mod_vvisit_counterViso806628

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 14
Tavo IP: 54.205.211.87
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją