Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Elektroninės paslaugos – paprasta ir patogu

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Šeštadienis, 23 Kovas 2019

Elektroninės paslaugos – paprasta ir patogu PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Pirmadienis, 17 Vasaris 2014 09:42

altVasario 3 d. Migracijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos per informacines sistemas pradėjo teikti elektronines paslaugas

Prisijungę prie Viešųjų paslaugų, susijusių su asmens ir kitų dokumentų išdavimu, konsultavimu, teikimo LR piliečiams ir užsieniečiams informacinės sistemos (https://epis.vrm.lt), LR piliečiai ir užsieniečiai galės pateikti elektroninį prašymą patvirtinti kvietimą.

Užpildžius elektroninį prašymą ir pridėjus reikiamų dokumentų kopijas, pateiktas prašymas bus išnagrinėtas, o kvietimas patvirtintas elektroniniu būdu. Taigi nereikės asmeniškai vykti į teritorinės policijos įstaigos migracijos padalinį. Asmenys, užsisakę informavimo paslaugą, el. paštu ir (ar) nemokama trumpąja SMS žinute bus informuojami apie pateikto elektroninio prašymo nagrinėjimo eigą, informacinėje sistemoje galės peržiūrėti pateiktų prašymų ir patvirtintų kvietimų sąrašus, atsispausdinti patvirtintą kvietimą.

Asmenys taip pat galės matyti informaciją apie savo ar nepilnamečių vaikų turimus LR piliečių asmens ir užsieniečiams Lietuvos Respublikoje išduodamus dokumentus. Ši paslauga bus naudinga, kai asmuo norės sužinoti turimo dokumento duomenis, tačiau reikiamu metu neturės dokumento kartu su savimi. Jeigu sistemos naudotojai nurodys savo kontaktinius duomenis, likus tam tikram dienų skaičiui iki turimo asmens dokumento galiojimo laiko pabaigos, apie dokumento galiojimo pabaigą jie bus informuojami el. paštu ir (ar) nemokama trumpąja SMS žinute.

Asmenys, kurie naudojasi asmens tapatybės kortelėje įrašytais asmens atpažinimo elektroninėje erdvėje ir elektroninio kvalifikuoto parašo sertifikatais, galės užsisakyti ir informavimo apie sertifikatų galiojimo pabaigos laiką paslaugą. Taigi galės iš anksto pasirūpinti asmens dokumentų keitimu, laiku pratęsti sertifikatų galiojimą. Tai padės išvengti būtinybės dokumentus keisti skubos tvarka.

Užsisakiusieji informavimo paslaugą, el. paštu ir (ar) nemokama trumpąja SMS žinute bus informuojami apie tai, kad asmens dokumentas jau pagamintas, kur galima jį atsiimti.

Elektroninį pranešimą apie prarastą asmens dokumentą galima bus pateikti bet kuriuo paros metu. Jis nedelsiant bus paskelbtas negaliojančiu, ir nereikės asmeniškai vykti į atsakingą instituciją. Paskelbus asmens dokumentą negaliojančiu, sumažės tikimybė, kad Jūsų prarastu dokumentu bus neteisėtai pasinaudota.

Sistemos naudotojams nereikės pildyti asmens duomenų ar suvesti mokėjimo informacijos. Pasirinkus norimas paslaugas, sistema pateiks iš dalies užpildytą valstybės rinkliavos mokėjimo prašymą.

Migracijos departamento svetainėje adresu www.migracija.lt 24 valandas per parą asmenys galės pateikti klausimus, susijusius su LR pilietybe, asmens dokumentais ir užsieniečių teisine padėtimi Lietuvoje. Elektroninis konsultantas pateiks Jums atsakymą. Ši paslauga teikiama lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Tikimasi, kad naujos ir modernios elektroninės paslaugos užtikrins efektyvų Lietuvos Respublikos piliečių ir užsieniečių aptarnavimą.

Parengė E.S.

 
Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Elektroninės paslaugos – paprasta ir patogu

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien181
mod_vvisit_counterVakar544
mod_vvisit_counterŠią savaitę2945
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3688
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12309
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso841308

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 15
Tavo IP: 54.90.204.233
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją