„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Antradienis, 26 Kovas 2019

Gaudynės miške PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Pirmadienis, 28 Spalis 2013 12:56

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai Varėnos r. Drucminų kaimo ribose stabdė mikroautobusą „Renault Master“. Ši vieta yra pasienio su Baltarusija ruože. Vairuotojas nepakluso pasieniečių reikalavimui sustoti, padidino greitį ir spruko miško keliuku.

VSAT pareigūnai jį nusivijo tarnybiniu automobiliu. Nors pasieniečiai bėglio nepaleido iš akiračio, tačiau siauriais miško keliukais aplenkti mikroautobuso ir jį užblokuoti nebuvo jokių galimybių. Be to, persekiojimą apsunkino tamsa.

Gaudynės truko apie 10 kilometrų, iki Pauosupės kaimo prieigų. „Renault Master“ vykę asmenys, matyt, suprato, kad nuo pasieniečių pasprukti nepavyks. Persekiojusių VSAT pareigūnų akivaizdoje iš važiuojančio mikroautobuso iššoko trys žmonės ir tamsoje nėrė į miško gilumą. Pasieniečiai toliau persekiojo „Renault Master“, kol šis staiga sustojo, o iššokęs vairuotojas irgi dingo miške.

VSAT pareigūnai pradėjo vytis bėglius ir netrukus netoliese miške sulaikė 37-erių ir 38-erių Alytaus gyventojus. Kontrabandininkų mikroautobusu buvo gabenama 20 dėžių, iš viso 10 tūkst. pakelių, cigarečių „Fest“ su Baltarusijos banderolėmis. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su privalomais mokesčiais yra apie 71 tūkst. litų.

Abu įtariamieji po apklausos buvo uždaryti į areštinę. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 m.

Automobilis ir cigaretės saugomi Varėnos rinktinėje.

Parengė E.S.

 

 
Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Gaudynės miške

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien380
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterŠią savaitę913
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3991
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14268
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso843267

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 7
Tavo IP: 54.198.92.22
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją