Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Koks automobilis saugesnis?

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Antradienis, 26 Kovas 2019

Koks automobilis saugesnis? PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Antradienis, 28 Gegužė 2013 07:30

83 proc. eismo įvykių sukelia automobilių mechanine pavara vairuotojai

Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA statistika rodo, kad automobiliai automatine pavara kur kas saugesni nei mechanine. Remiantis įmonės duomenimis, 83 proc. BTA fiksuotų eismo įvykių sukėlė automobilių mechanine pavara vairuotojai.

„Įvertinus bendrovės statistiką, galima teigti, kad automobilių su automatinėmis pavarų dėžėmis vairuotojai yra kur kas atsargesni, nes gali skirti daugiau dėmesio eismui, keliui, aplinkai, atidžiau stebėti šalia važiuojančias transporto priemones”, - teigia ne gyvybės draudimo bendrovės BTA Žalų reguliavimo departamento Ekspertizių skyriaus vadovas Andrius Žiukelis.

Pasak specialisto, skirtingų transporto priemonių grupių sukelti įvykiai iš esmės nesiskiria, tačiau galima pastebėti, kad automobilių su mechaninėmis pavarų dėžėmis vairuotojai neretai patenka į įvykius, kai vos pradėjus automobiliui judėti, jis netikėtai užgęsta ir taip sukuriama avarinė situacija. Tokiu atveju kartais įvažiuojama į sankryžą ir sustojama, kai niekas iš eismo dalyvių to nesitiki arba staiga sustojama kryptingame automobilių sraute, bei tokio netikėto sustojimo nesitiki iš paskos važiuojančios transporto priemonės vairuotojas.

Remiantis bendrovės duomenimis, už eismo įvykius dažniau atsakingi būna vairuotojai vyrai (65 proc. atvejų). Užfiksuota, kad moterys sukelia autoįvykius 35 proc. atvejų. Taip pat vyrai dažniau renkasi automobilius mechanine pavara, o moterys dažniau vairuoja automobilius automatine pavara. BTA duomenimis, 2012 m. dauguma moterų, kurios pernai savo automobilius draudė bendrovėje, vairuoja automobilius automatine pavarų dėže (70 proc.), tuo tarpu atitinkamai trys ketvirtadaliai vyrų – automobilius mechanine pavara.

Parengė R.V.

 
Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Koks automobilis saugesnis?

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien380
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterŠią savaitę913
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3991
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14268
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso843267

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 7
Tavo IP: 54.198.92.22
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją