Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Mergina dingo be pėdsakų

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Antradienis, 26 Kovas 2019

Mergina dingo be pėdsakų PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Pirmadienis, 27 Gegužė 2013 09:17

Gegužės 16-osios vakarą išėjusi pabėgioti Sandra Naujūnaitė iš Senosios Varėnos dingo – praėjo savaitė, tačiau nei artimieji, nei policijos pareigūnai apie merginą neturi jokių žinių, taip pat neužčiuopia ir pėdsakų. Sklando įvairūs gandai, o tėvai ir kiti artimieji gyvena košmare, laukdami viltį teikiančių žinių.

Blogą nuotaiką bandė įveikti pabėgiojimu

Gegužės 16-osios vakarą, apie 20 val., devyniolikmetė Sandra Naujūnaitė, pasakiusi motinai, kad nori prasiblaškyti, išėjo pabėgioti. Aukšta, liekna, ilgais tamsiais plaukais mergina vilkėjo be rankovių balta palaidinuke su mėlynomis juostelėmis, juodomis sportinėmis kelnėmis ir avėjo sportinius batus. Ji buvo pasiėmusi ausines ir telefoną, iš kurio skambino tėvui apie 21 valandą ir pasakė grįšianti po dešimties minučių. Tačiau namuose ji nepasirodė nei po 10 min., nei vėliau. Sunerimusi merginos motina apie 22 val. bandė prisiskambinti, tačiau dukra neatsiliepė, o paskui telefonas buvo išjungtas.

Motina pastebėjo, jog tądien dukra buvo liūdna ir bandė išklausinėti, tačiau ji nepanoro nieko pasakoti ir sakė geriau pabėgiosianti.

Paieškos

Artimieji bandė ieškoti Sandros, kadangi ji niekada taip nebuvo pasielgusi. Į paieškas įsijungė abiejų tėvų draugai ir bendradarbiai, brolio ir Sandros draugai, po to, kai motina gegužės 17 d. kreipėsi į policiją, ir pareigūnai. Praėjusį penktadienį dingusios merginos buvo ieškoma miške už Senosios Varėnos, Nedzingės link. Pareigūnai nustatė, kokioje vietoje S.Naujūnaitė paskutinį kartą skambino telefonu, kuris po to nustojo veikti.

Paieškoje dalyvavo ir kinologas su šunimi.

Kai kurių šaltinių teigimu, kinologui pavyko aptikti įtartino šalikelėje stovėjusio automobilio padangų žymes ir kitų įkalčių.

Aplink buvo primėtyta nuorūkų, rastas nuplėštas Sandros laikrodis. Tačiau Varėnos RPK organizacinio poskyrio vyriausioji specialistė Elena Kotienė tai, kad buvo rastas laikrodis, paneigė: „Nežinau, iš kur jie tai ištraukė?“.

Taip pat teigiama, kad šeimai pažįstama moteris matė keliu parbėgančią Sandrą ir tuo metu į jį įsukantį raudonos spalvos „Volkswagen Golf II“ automobilį, bet nieko blogo neįtarusi nuvažiavo.

Tiria įvairias versijas

Pasak E.Kotienės, tiriamos įvairios versijos, bet kol kas siūlo galo neaptinkama ir „užsikabinti“ nėra už ko. „Versijų daug, Tačiau nė viena nepasitvirtino“, – sakė pareigūnė. E.Kotienė „Giružiui“ teigė, kad merginos ieškoma toliau; antradienį virš miškų masyvo Nedzingės link skraidė pasieniečių sraigtasparnis, tačiau jokių rezultatų.

Šeima kreipėsi ekstrasensų pagalbos, jie nurodė, kad mergina buvo uždaryta kažkokioje šaltoje patalpoje, o paskui kažkur išvežta. Bet visa tai – tik spėlionės.

Prašo žmonių pagalbos

Dingus Sandrai Naujūnaitei, sujudo ne tik Varėna, bet ir Lietuva. Informacija ir merginos nuotrauka dalijasi žmonės socialiniuose tinkluose, siekdami kuo plačiau paskleisti informaciją ir tuo padėti šeimai bei policijai ieškant merginos; jos nuotraukos su informacija išklijuotos Varėnoje ir kitur.

Internautai įvairiai komentuoja šią žinią, tačiau racionalios informacijos neaptinkama.

Policija primena, kad gegužės 16 dieną, apie 20.10 val., Senosios Varėnos kaime iš namų pabėgioti išėjusi Sandra Naujūnaitė, gimusi 1994 metais, iki šiol negrįžo.

Mergina buvo apsirengusi sportine apranga – vilkėjo baltos spalvos juodai baltais dryžiais palaidine, dėvėjo tamsios spalvos kelnes.

Gyventojai, ką nors žinantys apie merginos buvimo vietą arba matę, prašomi skubiai pranešti policijai tel.: 02, 112 arba mob. 8 682 66 578.

Manoma, kad mergina galėjo dingti ties Senosios Varėnos-Nedzingės sankryža. Dingusios merginos šeima prašo atsiliepti žmones, kurie eidami ar važiuodami šiuo keliu ją irgi galėjo matyti ir apie tai pranešti jiems telefonais 8 610 45479, 8 682 286720, 8 622 07850.

Rita Reivytė

 
Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Mergina dingo be pėdsakų

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien380
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterŠią savaitę913
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3991
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14268
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso843267

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 7
Tavo IP: 54.198.92.22
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją