Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Neleiskime sukčiams „įvedinėti“ euro

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Penktadienis, 22 Kovas 2019

Neleiskime sukčiams „įvedinėti“ euro PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Pirmadienis, 10 Vasaris 2014 12:36

altLietuvoje pradedami fiksuoti telefoninių skambučių atvejai apie po namus vaikštančius įtartinus asmenis, senyvo amžiaus žmonėms pasakojančius apie artimiausiu metu vyksiantį litų keitimą į eurus ir siūlančius tai padaryti jau dabar – pinigus iškeičiant labai palankiu kursu

Pastarosiomis savaitėmis vis dažniau šnekant apie Lietuvos pasirengimo planus įsivesti eurą, sukčiai „pasigavo" šią temą ir ją pritaikė savo kasdienėje veikloje.

 

Lietuvoje fiksuojami telefoninių skambučių atvejai apie po namus vaikštančius įtartinus asmenis, senyvo amžiaus žmonėms pasakojančius apie artimiausiu metu vyksiantį litų keitimą į eurus ir siūlančius tai padaryti jau dabar - pinigus iškeičiant labai palankiu kursu.

Norime pabrėžti, kad šalyje valiutų keitimo operacijos yra tik bankų kompetencija ir tokios operacijos vykdomos tik bankuose, o ne jų darbuotojams ar kitiems asmenims vaikštant po namus. Jeigu kas nors pasiūlytų keisti litus į eurus, drąsiai kvieskite policiją, nes jūsų namuose - sukčius.

Panašiai yra ir su visų policijos, FNTT, STT ir kitų tarnybų pareigūnų skambučiais, kuomet prašoma padiktuoti elektroninės bankininkystės ar kitus asmeninius duomenis. Jeigu to reikėtų, gyventojai būtų kviečiami į įstaigą, telefonu tikrai niekas neprašys konfidencialių duomenų.

Policijos pareigūnai ragina gyventojus pakalbėti su savo garbaus amžiaus tėvais, seneliais, kaimynais, pažįstamais ir įteigti jiems vieną labai svarbų dalyką - niekas iš oficialių institucijų nevaikšto pas gyventojus ir nerevizuoja jų santaupų, taip buvo visais laikais ir visoje Lietuvoje. Jei pastebėtumėte, kad po jūsų gyvenvietę važinėja įtartinas automobilis, kuriame sėdi jums nepažįstami asmenys, kurie užsuka į gyventojų namus, nedelsdami skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112.

Parengė E.S.

 
Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Neleiskime sukčiams „įvedinėti“ euro

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien27
mod_vvisit_counterVakar640
mod_vvisit_counterŠią savaitę2247
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3688
mod_vvisit_counterŠį mėnesį11611
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso840610

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 12
Tavo IP: 52.91.221.160
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją