Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Socialinė kampanija „Nulis pykčio“

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2019

Socialinė kampanija „Nulis pykčio“ PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Pirmadienis, 16 Rugsėjis 2013 09:46

Atliktas išsamus tyrimas atskleidė, kad 95 proc. Lietuvos vairuotojų, sėdę prie vairo, bent kartais patiria neigiamas emocijas – pyktį, susierzinimą, išgąstį ar stresą. Pykčio lygį Lietuvos keliuose vairuotojai vertina kaip aukštesnį nei vidutinį – 6,6 balo iš dešimties.

Absoliuti tyrimo dalyvių dauguma (79 proc.) sutinka, kad Lietuvos keliuose eismo dalyviams būtų saugiau, jei vairuotojai valdytų savo neigiamas emocijas.

„Nulis pykčio“ tikslas – mažinti vairuotojų patiriamą pyktį ir dėl jo kylančią įtampą kelyje. Kampanijos metu vairuotojai bus skatinami susimąstyti apie savo emocinę būklę ir naudotis specialistų patarimais, kaip ją pagerinti.

„Susisiekimo ministerija kelia vis aukštesnius siekius eismo saugumui užtikrinti ir skatina visas iniciatyvas, kurios padeda įgyvendinti šį tikslą. Agresyvus vairavimas yra viena iš nelaimes kelyje sukeliančių priežasčių. Tad esame įsitikinę, kad socialinė kampanija „Nulis pykčio“ tikrai prisidės prie avaringumo Lietuvos keliuose mažinimo“, – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

Susisiekimo ministerija ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, bendradarbiaudama su bendrove „Lietuvos draudimas“, ketina įrengti informacinius stendus tose gyventojų pasiūlytose kelių ruožuose, kur dažniausiai patiriami vairuotojų pykčio protrūkiai.

Informacinio stendo dizaino konkurse dalyvavo 12 savo srities profesionalų, kurie konkursui pateikė 31 dizaino darbą. Iš visų pateiktų darbų bendrovės „Lietuvos draudimas“, Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovų komisija išrinko 6 dizaino sprendimus. Nuo rugsėjo 10 d. šių dizainerių sukurti dizaino darbai yra pateikti viešam visuomenės svarstymui. Balsuoti už labiausiai patikusį informacinio stendo dizainą visuomenės atstovai gali iki spalio 8 d. „Lietuvos draudimo“ socialinio tinklo „Facebook“ specialioje aplikacijoje arba nurodydami savo favoritą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Iš 6-ių gyventojams pateiktų stendų bus išrinktas vienas laimėtojas, kuris bus įrengiamas pavojingesnėse kelio vietose. Pirmasis projekto „Nulis pykčio“ informacinis stendas bus pastatytas užmiesčio kelyje.

 
Pradžia Nelaimės ir nusikaltimai Socialinė kampanija „Nulis pykčio“

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien120
mod_vvisit_counterVakar373
mod_vvisit_counterŠią savaitę1125
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3372
mod_vvisit_counterŠį mėnesį10194
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį15718
mod_vvisit_counterViso872187

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 27
Tavo IP: 54.234.227.202
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją