Pradžia Sportas

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Šeštadienis, 19 Rugpjūtis 2017

Sportas
Varėnos rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Trečiadienis, 21 Birželis 2017 14:07

altŠią vasarą Varėnos rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė įmonė „Amway“ suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.

Skaityti daugiau...
 
Iškovotas dar vienas „sidabras“ PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Pirmadienis, 12 Birželis 2017 12:49

altŠie metai mūsų rankininkams buvo ypač derlingi: Varėnos vaikinai įvairiose amžiaus grupėse iškovojo vieną aukso, tris sidabro ir du bronzos komplektus ir už tai Lietuvos rankinio federacija skyrė jiems pirmąją vietą tarp visų, įskaitant didmiesčius, sportinę pamainą rengiančių šalies mokymo įstaigų

Skaityti daugiau...
 
Extreme 2x100 PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Pirmadienis, 12 Birželis 2017 11:57

altJurbarke buvo surengtos penktosios ekstremalaus žygio renginys Extreme 2x100 km. Jose dalyvavo ir varėniškiai

Daugiau du šimtai dalyvių įvairaus amžiaus grupėse iš Lietuvosm Šveicarijos, Austrijos ir Vokietijos varžėsi 20, 30, 100 ir 200 km nuotoliuose.

Ilgiausiose 100 ir 200 km trasose startavo 112 dalyvių. Šimtui kilometrų įveikti skiriamos 24 val., tada para poilsiui ir vėl startas. 100 km, kuriuos įveikė visi, neviršydami 24 val.

Iš 60 užsiregistravusių 200 km nuotolyje, sėkmingai finišavo 42 dalyviai, tarp kurių buvo varėniškiai Gediminas Jakavonis ir Kęstutis Saldys. Trečiasis varėniškis - A.Butrimauskas sėkmingai įveikė 100 km nuotolį.

Kastytis saldys tapo trečiuojuvarėniškiu, po G.Jakavonio ir J.Marazo,sėkmingai įveikusiu 200 km.

Extreme 100 km, jau be minėtų „Gedimino vilkų“ komandos narių, yra praėję A.Jakubavičius iš Nedzingės ir A.Armanavičius iš Druckūnų.

 
Vokietijoje - Varėnos komandų dvikova PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Penktadienis, 27 Gegužė 2016 07:28

altNet 60 jaunųjų rankininkų komandų iš Danijos, Olandijos, Lietuvos ir Vokietijos dalyvavo netoli Hamburgo esančiame Vinzeno mieste surengtame tradiciniame turnyre, kur buvo kovojama trijose amžiaus grupėse. Net 21 valandą trukusi kelionė autobusu (teko nuvažiuoti beveik 1300 km) nelabai nuvargino jaunuosius Varėnos sporto mokyklos auklėtinius, kurie atvykę į varžybų vietą ir šiek tiek pailsėję neatsisakė gundančio pasiūlymo apsilankyti viename didžiausių Europoje atrakcionų Haideparke, kur be viso kito jiems ne tik teko pasivažinėti ilgiausiais Vokietijoje „amerikietiškais kalneliais“, bet ir patirti laisvo kritimo iš 45 m aukščio bokšto emocijas. Laimė, patirtos emocijos ir įspūdžiai neužgožė mūsų vaikinų meistriškumo, kurie jį pademonstravo rankinio aikštelėje.

Pagal turnyro programą dėl nugalėtojų vardų buvo kovojama trijose U-15, U-17 ir U-19 amžiaus grupėse. Varžybas pradėjo penkiolikmečiai, kur mūsiškių varžovais buvo trys Vokietijos klubų ekipos. Nesunkiai nugalėję savo varžovus įtikinančiais rezultatais - 18:4, 8:5 ir 14:10, jaunieji mūsų SM trenerio Tomo Baryso auklėtiniai pusfinalyje įveikę bendraamžius iš Godesbergo - 12:10, finale susitiko su šeimininkų - HG „Vinzen“ klubo atstovais. Laimėję ir šias rungtynes rezultatu 11:8, mūsų vaikinai iškovojo pirmąją vietą.

Kitoms dviems Varėnos SM komandoms - trenerio Povilo Petrušio septyniolikmečiams ir jo kolegos Irmanto Markiavičiaus šešiolikmečiams teko rungtis vienoje U-17 amžiaus grupėje. Išanalizavę varžybų sistemą, mūsų komandų vadovai išsiaiškino, kad norėdami nesusigrumpti tarpusavyje iki finalo, jie turi užimti pirmąsias vietas savo pogrupiuose. Tai padaryti mūsiškiams pavyko nepaisant P.Petrušio vaikinų per pirmas rungtynes su olandų Šarmbeko SG „Liundorf“ atstovais prarasto taško - 10:10. Laimėję likusius susitikimus su vokiečių komadomis, o pusfinalyje įveikę rimtai į nugalėtojų taurę pretendavusia HSG „Šiortal-Humeln“ ekipa - 12:11, mūsiškiai iškopė į finalą, kur stebint per 1000 žiūrovų jų jau laukė kito pogrupio nugalėtojai - I.Markiavičiaus U-16 ekipa.

Permaininga dviejų dzūkų ekipų akistata baigėsi lygiosiomis - 9:9. Tad nugalėtojams nustatyti varžovams teko mesti 7 baudinius. Čia taiklesni buvo mūsų šešiolikmečiai, laimėję seriją - 5:4 ir iškovoję čempiono taurę. O Varėnos U-17 komanda buvo apdovanota prizu už antrąją vietą. Taigi iš Vokietijos Varėnos rankininkai parsivežė tris taures, o rezultatyviausiais žaidėjais buvo pripažinti Justas Lynikas (U-17) ir Lukas Sužiedelis (U-16).

Parengė Virgilijus Mundrys

Tarptautinio rankinio turnyro „Elbemasters 2016“ (Vokietija) finalinių rungtynių dalyviai (treneriai I.Markiavičius ir P.Petrušis)

 
Varėnos „Šmarškai“ - jau prizininkai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Antradienis, 10 Gegužė 2016 08:44

Virgilijus Mundrys

Praėjusį savaitgalį Alytuje vykusio 2015/2016 m. Lietuvos atviro rankinio veteranų čempionato šeštojo turo rungtynės ir vėl buvo gana sėkmingos į „Šmarškų“ komandą susibūrusiems buvusiems Varėnos „Ūlos“ žaidėjams. Iškovoję pirmąsias vietas altsausio ir kovo mėnesiais vykusioje ketvirtojo ir penktojo turo varžybose, varėniškiai savo grupėje (35-44 metų amžiaus) žengė antri, atsilikdami tik nuo pirmenybių lyderių - RK „Kauno ąžuolų“ atstovų. Tad nieko nuostabaus, kad šios dvi ekipos ir Alytuje grūmėsi tarpusavyje dėl turo nugalėtojų vardo. Tačiau iki lemiamos akistatos joms teko įveikti likusius varžovus.

Varėniškiai, gana nesunkiai - 10:6 - nugalėję HC „Panevėžio“ rankinio veteranus, po to turėjo gana sunkias rungtynes su Vilniaus „Viesulo“ vyrais. Tačiau ir šis susitikimas baigėsi „Šmarškų“ pergale - 10:8. O po to buvo nugalėti ir Pasvalio RK „Rankininko“ atstovai - 9:7.

Savo ruožtu tris pergales iškovojo ir „Kauno ąžuolai“, kurių ekipoje žaidė nemažai praeityje žinomų rankininkų, o Saulius Katkevičius ir Valdas Jarukas ir dabar atstovauja garsiąją „Granito-Gajos-Kario“ komandą.

Nugalėję Vilniaus - 11:7; Pasvalio - 13:7 ir Panevėžio - 13:8 veteranus, kauniečiai, kaip ir varėniškiai, iškovoję po 9 taškus, susirungė tarpusavyje dėl nugalėtojų vardo. Pirmąjį kėlinį „Šmarškai“ buvo įgiję dviejų įvarčių persvarą, bet po to varžovai ne tik rezultatą išlygino, bet ir persvėrė. Paskutinę rungtynių minutę kauniečiai, pirmaudami 9:8, suklydo gynyboje, bet dzūkams nepavyko realizuoti jų naudai priteisto 7 m baudinio. Ir vis dėlto „Šmarškams“ pralaimėjimo pavyko išvengti. Ryžtingai nutraukę „Kauno ąžuolų“ ataką, mūsų vyrai surengė greitą antpuolį, ir likus žaisti dvi sekundes, Tomas Barysas rezultatą išlygino - 9:9. Tad norint nustatyti turo nugalėtoją, teko skaičiuoti įmestus ir praleistus įvarčius. Čia persvarą (15 - 8) turėjo Kauno rankinio veteranai, kurie ir užėmė pirmąją vietą. Varėnos vyrai, kurių komandos garbę gynė geriausiu turo žaidėju pripažintas vartininkas Stasys Biekša bei Povilas Saulevičius, Giedrius Kazlauskas, Irmantas Makiavičius, Tomas Barysas, Žygimantas Grigėnas, Edvinas Blėda, Arūnas Jakubavičius, Audrius Čaplikas, Romas Kondrotas ir Arūnas Baigys, liko antri. O trečiąją vietą užėmė HC „Panevėžio“ komanda. Tad po šešių turų 35+ amžiaus grupėje pirmauja „Kauno ąžuolai“, turintys 58 taškus. Antri - Varėnos „Šmarškai“ su 47 taškais, o trečioje vietoje - Vilniaus „Viesulas“ su 44 taškais.

Paskutinis, septintas, veteranų čempionato turas gegužės 21 d. vyks Vilniuje. Čia tarp Varėnos bei sostinės atstovų ir vyks lemiama kova dėl sidabro ir bronzos medalių.

Alytuje vykusį moterų komandų turnyrą laimėjo Vilniaus „Su šypsena“ rankininkių komanda, kuri su 55 taškais praktiškai jau užsitikrino čempionų vardus. Varėnos „Ūlos“ moterys, nugalėjusios Latvijos HC „Ogrės“ atstoves 8:6, bet pralaimėjusios Kauno, Šiaulių ir Pasvalio rankininkėms, liko šeštos, o geriausios mūsų komandos žaidėjos prizas atiteko Virginijai Jankauskienei.

 
« PradžiaAnkstesnis1234SekantisPabaiga »

Pradžia Sportas

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Reklaminis skydelis
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien38
mod_vvisit_counterVakar537
mod_vvisit_counterŠią savaitę2792
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3750
mod_vvisit_counterŠį mėnesį9852
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį15569
mod_vvisit_counterViso573270

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 6
Tavo IP: 54.92.142.198
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją