Pradžia Sportas

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Trečiadienis, 24 Gegužė 2017

Sportas
Vokietijoje - Varėnos komandų dvikova PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Penktadienis, 27 Gegužė 2016 07:28

altNet 60 jaunųjų rankininkų komandų iš Danijos, Olandijos, Lietuvos ir Vokietijos dalyvavo netoli Hamburgo esančiame Vinzeno mieste surengtame tradiciniame turnyre, kur buvo kovojama trijose amžiaus grupėse. Net 21 valandą trukusi kelionė autobusu (teko nuvažiuoti beveik 1300 km) nelabai nuvargino jaunuosius Varėnos sporto mokyklos auklėtinius, kurie atvykę į varžybų vietą ir šiek tiek pailsėję neatsisakė gundančio pasiūlymo apsilankyti viename didžiausių Europoje atrakcionų Haideparke, kur be viso kito jiems ne tik teko pasivažinėti ilgiausiais Vokietijoje „amerikietiškais kalneliais“, bet ir patirti laisvo kritimo iš 45 m aukščio bokšto emocijas. Laimė, patirtos emocijos ir įspūdžiai neužgožė mūsų vaikinų meistriškumo, kurie jį pademonstravo rankinio aikštelėje.

Pagal turnyro programą dėl nugalėtojų vardų buvo kovojama trijose U-15, U-17 ir U-19 amžiaus grupėse. Varžybas pradėjo penkiolikmečiai, kur mūsiškių varžovais buvo trys Vokietijos klubų ekipos. Nesunkiai nugalėję savo varžovus įtikinančiais rezultatais - 18:4, 8:5 ir 14:10, jaunieji mūsų SM trenerio Tomo Baryso auklėtiniai pusfinalyje įveikę bendraamžius iš Godesbergo - 12:10, finale susitiko su šeimininkų - HG „Vinzen“ klubo atstovais. Laimėję ir šias rungtynes rezultatu 11:8, mūsų vaikinai iškovojo pirmąją vietą.

Kitoms dviems Varėnos SM komandoms - trenerio Povilo Petrušio septyniolikmečiams ir jo kolegos Irmanto Markiavičiaus šešiolikmečiams teko rungtis vienoje U-17 amžiaus grupėje. Išanalizavę varžybų sistemą, mūsų komandų vadovai išsiaiškino, kad norėdami nesusigrumpti tarpusavyje iki finalo, jie turi užimti pirmąsias vietas savo pogrupiuose. Tai padaryti mūsiškiams pavyko nepaisant P.Petrušio vaikinų per pirmas rungtynes su olandų Šarmbeko SG „Liundorf“ atstovais prarasto taško - 10:10. Laimėję likusius susitikimus su vokiečių komadomis, o pusfinalyje įveikę rimtai į nugalėtojų taurę pretendavusia HSG „Šiortal-Humeln“ ekipa - 12:11, mūsiškiai iškopė į finalą, kur stebint per 1000 žiūrovų jų jau laukė kito pogrupio nugalėtojai - I.Markiavičiaus U-16 ekipa.

Permaininga dviejų dzūkų ekipų akistata baigėsi lygiosiomis - 9:9. Tad nugalėtojams nustatyti varžovams teko mesti 7 baudinius. Čia taiklesni buvo mūsų šešiolikmečiai, laimėję seriją - 5:4 ir iškovoję čempiono taurę. O Varėnos U-17 komanda buvo apdovanota prizu už antrąją vietą. Taigi iš Vokietijos Varėnos rankininkai parsivežė tris taures, o rezultatyviausiais žaidėjais buvo pripažinti Justas Lynikas (U-17) ir Lukas Sužiedelis (U-16).

Parengė Virgilijus Mundrys

Tarptautinio rankinio turnyro „Elbemasters 2016“ (Vokietija) finalinių rungtynių dalyviai (treneriai I.Markiavičius ir P.Petrušis)

 
Varėnos „Šmarškai“ - jau prizininkai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Antradienis, 10 Gegužė 2016 08:44

Virgilijus Mundrys

Praėjusį savaitgalį Alytuje vykusio 2015/2016 m. Lietuvos atviro rankinio veteranų čempionato šeštojo turo rungtynės ir vėl buvo gana sėkmingos į „Šmarškų“ komandą susibūrusiems buvusiems Varėnos „Ūlos“ žaidėjams. Iškovoję pirmąsias vietas altsausio ir kovo mėnesiais vykusioje ketvirtojo ir penktojo turo varžybose, varėniškiai savo grupėje (35-44 metų amžiaus) žengė antri, atsilikdami tik nuo pirmenybių lyderių - RK „Kauno ąžuolų“ atstovų. Tad nieko nuostabaus, kad šios dvi ekipos ir Alytuje grūmėsi tarpusavyje dėl turo nugalėtojų vardo. Tačiau iki lemiamos akistatos joms teko įveikti likusius varžovus.

Varėniškiai, gana nesunkiai - 10:6 - nugalėję HC „Panevėžio“ rankinio veteranus, po to turėjo gana sunkias rungtynes su Vilniaus „Viesulo“ vyrais. Tačiau ir šis susitikimas baigėsi „Šmarškų“ pergale - 10:8. O po to buvo nugalėti ir Pasvalio RK „Rankininko“ atstovai - 9:7.

Savo ruožtu tris pergales iškovojo ir „Kauno ąžuolai“, kurių ekipoje žaidė nemažai praeityje žinomų rankininkų, o Saulius Katkevičius ir Valdas Jarukas ir dabar atstovauja garsiąją „Granito-Gajos-Kario“ komandą.

Nugalėję Vilniaus - 11:7; Pasvalio - 13:7 ir Panevėžio - 13:8 veteranus, kauniečiai, kaip ir varėniškiai, iškovoję po 9 taškus, susirungė tarpusavyje dėl nugalėtojų vardo. Pirmąjį kėlinį „Šmarškai“ buvo įgiję dviejų įvarčių persvarą, bet po to varžovai ne tik rezultatą išlygino, bet ir persvėrė. Paskutinę rungtynių minutę kauniečiai, pirmaudami 9:8, suklydo gynyboje, bet dzūkams nepavyko realizuoti jų naudai priteisto 7 m baudinio. Ir vis dėlto „Šmarškams“ pralaimėjimo pavyko išvengti. Ryžtingai nutraukę „Kauno ąžuolų“ ataką, mūsų vyrai surengė greitą antpuolį, ir likus žaisti dvi sekundes, Tomas Barysas rezultatą išlygino - 9:9. Tad norint nustatyti turo nugalėtoją, teko skaičiuoti įmestus ir praleistus įvarčius. Čia persvarą (15 - 8) turėjo Kauno rankinio veteranai, kurie ir užėmė pirmąją vietą. Varėnos vyrai, kurių komandos garbę gynė geriausiu turo žaidėju pripažintas vartininkas Stasys Biekša bei Povilas Saulevičius, Giedrius Kazlauskas, Irmantas Makiavičius, Tomas Barysas, Žygimantas Grigėnas, Edvinas Blėda, Arūnas Jakubavičius, Audrius Čaplikas, Romas Kondrotas ir Arūnas Baigys, liko antri. O trečiąją vietą užėmė HC „Panevėžio“ komanda. Tad po šešių turų 35+ amžiaus grupėje pirmauja „Kauno ąžuolai“, turintys 58 taškus. Antri - Varėnos „Šmarškai“ su 47 taškais, o trečioje vietoje - Vilniaus „Viesulas“ su 44 taškais.

Paskutinis, septintas, veteranų čempionato turas gegužės 21 d. vyks Vilniuje. Čia tarp Varėnos bei sostinės atstovų ir vyks lemiama kova dėl sidabro ir bronzos medalių.

Alytuje vykusį moterų komandų turnyrą laimėjo Vilniaus „Su šypsena“ rankininkių komanda, kuri su 55 taškais praktiškai jau užsitikrino čempionų vardus. Varėnos „Ūlos“ moterys, nugalėjusios Latvijos HC „Ogrės“ atstoves 8:6, bet pralaimėjusios Kauno, Šiaulių ir Pasvalio rankininkėms, liko šeštos, o geriausios mūsų komandos žaidėjos prizas atiteko Virginijai Jankauskienei.

 
Sužaisti pusfinaliai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Antradienis, 10 Gegužė 2016 08:42

Virgilijus Mundrys

„VIVUS.LT“ rankinio lygos čempionate sužaistos pusfinalių rungtynės. Pirmieji susitikimai vyko aukštesnes vietas po reguliaraus pirmenybių etapo užėmusių komandų aikštelėse. Ketvirtfinalyje Varėnos „Ūlą“ įveikę Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai šeštadienį susitiko su HC „Vilnius“ ekipa. Uostamiesčio atstovai jau pirmąjį kėlinį įgijo persvarą ir nugalėjo - 32:26 (18:14).

Kita pusfinalininkų pora rungtyniavo Alytuje. Čia vietos „Almeidos-Stronglaso“ ekipai rimtai pasipriešino Kauno „Granito-Gaos-Kario“ atstovai. Svečiai laimėjo pirmą žaidimo pusę - 14:13 ir buvo nusiteikę siekti pergalės po pertraukos. Tačiau perorganizavę gynybą, kurios pagrindine atrama tapo šį sezoną alytiškių komandą sustiprinęs Varėnos rankinio lyderis Remigijus Čepulis, šeimininkai perėmė iniciatyvą ir nugalėjo - 28:22.

Šių komandų atsakomosios rungtynės buvo žaidžiamos praėjusį trečiadienį. Jos baigėsi taip: HC „Vilnius“ - „Dragūnas“ - 00: 00; „Granitas-Gaja-Karys“ - „Almeida-Stronglasas“ - 00:00.

Kadangi šiame varžybų etape kovojama iki dviejų pergalių, tai kelialapius į finalą užsitikrino Klaipėdos „Dragūnas“ ir     komandos.

 
Sporto renginiai savaitgalį PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Penktadienis, 08 Sausis 2016 10:22

Futbolas

2016 m. sausio 9 d. (šeštadienis) „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salėje 9.30 val. vyks 2005 m. gimimo ir jaunesnių vaikų salės futbolo turnyras.

Dalyvauja: Alytaus sporto centro, Alytaus „Dainavos“, Druskininkų sporto centro, Varėnos sporto mokyklos komandos.

Krepšinis

2015-2016 m. rajono vyrų krepšinio pirmenybių susitikimų tvarkaraštis

Sausio 9 d. ( šeštadienis) Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salėje susitinka:

14.30 val. KK „Bitės“ 2 – SK „Bitės“ –Log Forest“;

16 val. SK„Dzūkai“- Varbitas – SK „Toreso“;

17.30 val. „Ekstra“-TVM“ – KK „Bitės“;

19 val. SK „Erbis“ – „Žilinai-Puodžiai“.

Sausio 10 d. ( sekmadienis) Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salėje susitinka:

12 val. SK „Erbis“ – SK„Dzūkai“- Varbitas“;

13.30 val. KK „Bitės“ 2 – KK „Bitės“;

15 val. SK „Bitės“-Log Forest“ – „Žilinai-Puodžiai:;

16.30 val. „Ekstra“ –TVM“ – SK „Toreso“.

 
Antrasis ratas prasidėjo rekordais PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Trečiadienis, 23 Gruodis 2015 09:21

altLikus savaitei iki didžiųjų švenčių prasidėjęs „VIVUS.LT“ rankinio lygos čempionato antrasis ratas permainingomis kovomis nepasižymėjo, bet už tai blykstelėjo rekordais. Pirmas jų buvo užfiksuotas Varėnoje, kur, pasikeitus varžybų tvarkaraščiui, trečiadienį, gruodžio 16 d., mūsų „Ūla“ žaidė su daugkartiniais Lietuvos čempionais, bet pastaruoju metu užleidusiais savo buvusias pozicijas Kauno „Granito-Gajos-Kario“, vyrais. Apie šių rungtynių eigą gal kiek vėliau, o visų pirma tenka pažymėti, kad per šį susitikimą buvo pakartotas šių pirmenybių rezultatyvumo rekordas – kauniečiai nugalėjo dzūkus net 41:28. Iki šiol keturias dešimtis su kaupu įvarčių per pirmojo rato penktojo turo rungtynes buvo pavykę įmesti tik Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ rankininkams, kurie tada įveikė HC „Utenos“ komandą – 41:29.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis1234SekantisPabaiga »

Pradžia Sportas

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Reklaminis skydelis
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien266
mod_vvisit_counterVakar287
mod_vvisit_counterŠią savaitę854
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę2249
mod_vvisit_counterŠį mėnesį7766
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį9884
mod_vvisit_counterViso533653

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 2
Tavo IP: 54.158.221.251
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją