Pradžia Sportas

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Šeštadienis, 23 Kovas 2019

Sportas
„Ūlos“ startas - rugsėjo 20-ąją PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Trečiadienis, 20 Rugsėjis 2017 08:08

altVarėnos rankinio klubas „Ūla“ naująjį 2017/2018 metų VIVUS.LT vyrų rankinio lygos čempionatą pradeda turėdama nekokią finansinę perspektyvą - savivaldybė klubui šiam sezonui skyrė tik 3400 eurų dotaciją, nors sporto specialistų paskaičiavimu, minimaliam komandos funkcionavimui reikėtų apie 20000 eurų...

Skaityti daugiau...
 
Varėnos rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Trečiadienis, 21 Birželis 2017 14:07

altŠią vasarą Varėnos rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė įmonė „Amway“ suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.

Skaityti daugiau...
 
Iškovotas dar vienas „sidabras“ PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Pirmadienis, 12 Birželis 2017 12:49

altŠie metai mūsų rankininkams buvo ypač derlingi: Varėnos vaikinai įvairiose amžiaus grupėse iškovojo vieną aukso, tris sidabro ir du bronzos komplektus ir už tai Lietuvos rankinio federacija skyrė jiems pirmąją vietą tarp visų, įskaitant didmiesčius, sportinę pamainą rengiančių šalies mokymo įstaigų

Skaityti daugiau...
 
Extreme 2x100 PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Pirmadienis, 12 Birželis 2017 11:57

altJurbarke buvo surengtos penktosios ekstremalaus žygio renginys Extreme 2x100 km. Jose dalyvavo ir varėniškiai

Daugiau du šimtai dalyvių įvairaus amžiaus grupėse iš Lietuvosm Šveicarijos, Austrijos ir Vokietijos varžėsi 20, 30, 100 ir 200 km nuotoliuose.

Ilgiausiose 100 ir 200 km trasose startavo 112 dalyvių. Šimtui kilometrų įveikti skiriamos 24 val., tada para poilsiui ir vėl startas. 100 km, kuriuos įveikė visi, neviršydami 24 val.

Iš 60 užsiregistravusių 200 km nuotolyje, sėkmingai finišavo 42 dalyviai, tarp kurių buvo varėniškiai Gediminas Jakavonis ir Kęstutis Saldys. Trečiasis varėniškis - A.Butrimauskas sėkmingai įveikė 100 km nuotolį.

Kastytis saldys tapo trečiuojuvarėniškiu, po G.Jakavonio ir J.Marazo,sėkmingai įveikusiu 200 km.

Extreme 100 km, jau be minėtų „Gedimino vilkų“ komandos narių, yra praėję A.Jakubavičius iš Nedzingės ir A.Armanavičius iš Druckūnų.

 
Vokietijoje - Varėnos komandų dvikova PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Penktadienis, 27 Gegužė 2016 07:28

altNet 60 jaunųjų rankininkų komandų iš Danijos, Olandijos, Lietuvos ir Vokietijos dalyvavo netoli Hamburgo esančiame Vinzeno mieste surengtame tradiciniame turnyre, kur buvo kovojama trijose amžiaus grupėse. Net 21 valandą trukusi kelionė autobusu (teko nuvažiuoti beveik 1300 km) nelabai nuvargino jaunuosius Varėnos sporto mokyklos auklėtinius, kurie atvykę į varžybų vietą ir šiek tiek pailsėję neatsisakė gundančio pasiūlymo apsilankyti viename didžiausių Europoje atrakcionų Haideparke, kur be viso kito jiems ne tik teko pasivažinėti ilgiausiais Vokietijoje „amerikietiškais kalneliais“, bet ir patirti laisvo kritimo iš 45 m aukščio bokšto emocijas. Laimė, patirtos emocijos ir įspūdžiai neužgožė mūsų vaikinų meistriškumo, kurie jį pademonstravo rankinio aikštelėje.

Pagal turnyro programą dėl nugalėtojų vardų buvo kovojama trijose U-15, U-17 ir U-19 amžiaus grupėse. Varžybas pradėjo penkiolikmečiai, kur mūsiškių varžovais buvo trys Vokietijos klubų ekipos. Nesunkiai nugalėję savo varžovus įtikinančiais rezultatais - 18:4, 8:5 ir 14:10, jaunieji mūsų SM trenerio Tomo Baryso auklėtiniai pusfinalyje įveikę bendraamžius iš Godesbergo - 12:10, finale susitiko su šeimininkų - HG „Vinzen“ klubo atstovais. Laimėję ir šias rungtynes rezultatu 11:8, mūsų vaikinai iškovojo pirmąją vietą.

Kitoms dviems Varėnos SM komandoms - trenerio Povilo Petrušio septyniolikmečiams ir jo kolegos Irmanto Markiavičiaus šešiolikmečiams teko rungtis vienoje U-17 amžiaus grupėje. Išanalizavę varžybų sistemą, mūsų komandų vadovai išsiaiškino, kad norėdami nesusigrumpti tarpusavyje iki finalo, jie turi užimti pirmąsias vietas savo pogrupiuose. Tai padaryti mūsiškiams pavyko nepaisant P.Petrušio vaikinų per pirmas rungtynes su olandų Šarmbeko SG „Liundorf“ atstovais prarasto taško - 10:10. Laimėję likusius susitikimus su vokiečių komadomis, o pusfinalyje įveikę rimtai į nugalėtojų taurę pretendavusia HSG „Šiortal-Humeln“ ekipa - 12:11, mūsiškiai iškopė į finalą, kur stebint per 1000 žiūrovų jų jau laukė kito pogrupio nugalėtojai - I.Markiavičiaus U-16 ekipa.

Permaininga dviejų dzūkų ekipų akistata baigėsi lygiosiomis - 9:9. Tad nugalėtojams nustatyti varžovams teko mesti 7 baudinius. Čia taiklesni buvo mūsų šešiolikmečiai, laimėję seriją - 5:4 ir iškovoję čempiono taurę. O Varėnos U-17 komanda buvo apdovanota prizu už antrąją vietą. Taigi iš Vokietijos Varėnos rankininkai parsivežė tris taures, o rezultatyviausiais žaidėjais buvo pripažinti Justas Lynikas (U-17) ir Lukas Sužiedelis (U-16).

Parengė Virgilijus Mundrys

Tarptautinio rankinio turnyro „Elbemasters 2016“ (Vokietija) finalinių rungtynių dalyviai (treneriai I.Markiavičius ir P.Petrušis)

 
« PradžiaAnkstesnis12345SekantisPabaiga »

Pradžia Sportas

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien204
mod_vvisit_counterVakar544
mod_vvisit_counterŠią savaitę2968
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3688
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12332
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso841331

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 11
Tavo IP: 54.90.204.233
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją