Pradžia Sportas Draugiškos lygiosios

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Antradienis, 26 Kovas 2019

Draugiškos lygiosios PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Antradienis, 28 Sausis 2014 09:38

altVarėnos „Ūlos“ rankininkai jėgas išbandė su Varėnoje stovyklavusia ir šiuo metu ketvirtą vietą Baltarusijos pirmenybėse užimančia Gardino „Kronun“ sporto klubo komanda

Praėjusį penktadienį „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salėje Varėnos „Ūlos“ rankininkai turėjo galimybę pasitikrinti, kaip jiems sekasi ruoštis Lietuvos vyrų čempionato tęsiniui, kuris po naujametinės pertraukos prasidės sausio 25 dieną.

Mat visą praėjusią savaitę mūsų mieste stovyklavo šiuo metu ketvirtą vietą Baltarusijos pirmenybėse užimanti Gardino „Kronun“ sporto klubo komanda, tvirtai pasiryžusi kovoti dėl vietos ant garbės pakylos, o tuo pačiu ir dėl kelialapio į Europos taurės turnyrą. O kadangi jėgų išbandymas buvo naudingas abiems kolektyvams, tai „Ūlos“ ir „Kronun“ draugiškos rungtynės žiūrovams kėlė didelį susidomėjimą.

Susitikimą pagrindine sudėtimi pradėję varėniškiai (nežaidė tik nugaros traumą besigydantis Tautvydas Mikalauskas) greitai perėmė iniciatyvą ir sužaidus 10 minučių jau pirmavo 7:1. Tačiau augaloti ir fiziškai gerai pasirengę Baltarusijos sportininkai gana greitai atgavo lygsvarą. O kai „Ūlos“ treneris Rolandas Markinas pradėjo keisti žaidėjus, jėgos išsilygino. Tad prieš pertrauką svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki trijų įvarčių.

Po pertraukos vaizdas pasikartojo. Antrą kėlinį pradėjęs pagrindinis „Ūlos“ septynetukas vėl padidino šeimininkų pranašumą. Ypač sėkmingai žaidė per šias rungtynes net 8 įvarčius pelnęs ir gerai Baltarusijos rankinį pažįstantis Remigijus Čepulis (2013 m. žaisdamas Minsko „Dinamo“ komandoje jis tapo šios šalies čempionu). Gerai jam talkino po traumos atsigaunantis Žygimantas Grigėnas, Šarūnas Krisiulevičius ir kiti žaidėjai. Bet kai kėlinio viduryje šeimininkų gretose vėl pasirodė daugiau jaunimo, „Kronun“ rankininkai pradėjo lyginti rezultatą.

Rungtynių baigtis sprendėsi per paskutinę minutę. Likus žaisti 10 sekundžių „Ūla“ pirmavo 29:28. Tačiau varžovų ekipos treneriams paprašius pertraukėlės, svečiai aptarė paskutinės atakos planą ir „uždirbo“ 7 m baudinį, kuris ir buvo realizuotas. Tad draugiškos kaimynų rungtynės baigėsi lygiomis – 29:29.

Pasak „Ūlos“ trenerio R.Markino, dabar varėniškiams prasidės įtemptas pasiruošimo laikotarpis, nes po savaitės mūsiškių Klaipėdoje mūsiškių laukia labai svarbios rungtynės su Lietuvos čempionais ir šių pirmenybių lyderiais – „Dragūno“ rankininkais. Šiam susitikimui rimtai ruošiasi ir klaipėdiečiai. O jėgų pasitikrinimui jie pakvietė į svečius pajėgias Zaporožės „Metalurgo“ ir Minsko „Dinamo“ komandas. Tad galima neabejoti, kad atsinaujinančios Lietuvos čempionato kovos rankinio mėgėjams žada daug įdomių akimirkų.

Virgilijus Mundrys

 
Pradžia Sportas Draugiškos lygiosios

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien380
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterŠią savaitę913
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3991
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14268
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso843267

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 8
Tavo IP: 54.198.92.22
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją