Pradžia Sportas Kvadratas

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2019

Kvadratas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Pirmadienis, 17 Vasaris 2014 09:47

altRajono pagrindinių mokyklų kvadrato varžybose kovojo 5 komandos (mišrios) iš 4 mokyklų. Net dvi komandas suformavo gražias kvadrato tradicijas puoselėjantys ir prie favoritų priskiriami Vydenių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojo J. Šiškevičiaus auklėtiniai.

 

Kaip ir tikėtasi, Vydenių-I komandos žaidėjai varžybų pradžioje nesutiko rimtos konkurencijos: šėlo, šluodami nuo kelio pagrindinius konkurentus, – šį kartą blankiai atrodančius žiliniškius, kas kart savo žaidimą atrandančius liškiaviečius, taip pat savo jaunesnius treniruočių draugus - Vydenių pagrindinės mokyklos II komandą. Jie žingsnis po žingsnio artėjo tikslo link - nugalėtojų vardo. Liko peržengti paskutinę kliūtį - dėmesio vertą priešininką, pasižyminčią gan geru bendru fiziniu pasiruošimu ir nestokojančią motyvacijos, kovingą Marcinkonių pagrindinės mokyklos komandą. Pastarieji taip pat buvo įveikę tuos pačius varžovus ir į savo sąskaitą įsirašę 3 pergales.

Taigi paskutinėje varžytuvių akistatoje susitiko abi dar pralaimėjimo nepatyrusios komandos – vydeniškių I ir bendraamžiai iš Marcinkonių pagrindinės mokyklos. Didesnę žaidybinę patirtį turinti ir geriau įvaldžiusi taktinius sprendimus Vydenių-I mokinių komanda netikėtai pirmajame kėlinuke turėjo pripažinti marcinkoniškių pranašumą. Oponentai tiesiog puikiai išnaudojo savo stipriąsias vietas (staigius perdavimus). Niekad rankų nenuleidžiantys Vydenių pagrindinės mokyklos atstovai baltos vėliavos nekėlė ir gan užtikrintai atsirevanšavo antrajame kėlinuke (1:1). Pastarieji, atradę žaidimo ritmą, manė jau galutinai palaužę varžovą. Varžybų scenarijus klostėsi ypač permainingai. 3 kėlinuko pradžia priklausė vydeniškiams ir atrodė, jog susitikimo baigtis svyra Vydenių pagrindinės I komandos pusėn, jei ne Marcinkonių pagrindinės mokyklos komandos lyderių ryžtas ir susitelkimas. Svarbiu momentu perimtas kamuolys ir žaibiški metimai netikėtai užklupo pagrindinius priešininkų žaidėjus ir pagaliau, po ilgos pertraukos, marcinkoniškiai sensacingai triumfavo – tapo rajono pagrindinių mokyklų 5-6 klasių kvadrato varžybų I vietos laimėtojais: Marcinkonių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas G. Barysas, mokiniai – G. Černiauskaitė, G. Karlonaitė, M. Valentukevičiūtė, R. Ivaška, N. Maziliauskas, E. Zamblauskas, A. Mazgelis, P. Grigaitė, E. Dorelytė. Vydenių pagrindinės mokyklos I komanda tenkinosi antrąja vieta. O liškiaviečiai, pasiekę dvi pergales, iškovojo trečiąją vietą.

D.B.

 
Pradžia Sportas Kvadratas

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien128
mod_vvisit_counterVakar373
mod_vvisit_counterŠią savaitę1133
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3372
mod_vvisit_counterŠį mėnesį10202
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį15718
mod_vvisit_counterViso872195

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 8
Tavo IP: 54.234.227.202
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją