Pradžia Sportas Mero taurė iškeliavo į Alytų

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Šeštadienis, 23 Kovas 2019

Mero taurė iškeliavo į Alytų PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Pirmadienis, 24 Vasaris 2014 08:42

altPraėjusį šeštadienį vyko Gintauto Miškinio automobilių sporto klubo „Autoakimirka“ organizuojamas automobilių žiemos slalomas „Varėnos pusnis 2014“, kuriame varžėsi net 46 dalyviai, tačiau geriausiai pasirodė ir Varėnos rajono mero taurę iškovojo alytiškis

Jau tradicija tapęs renginys kiekvienais metais pasižymi dalyvių gausa. Tiesa, anksčiau automobilių sporto klubo „Autoakimirka“ organizuojamos varžybos vykdavo Varėnos technologijos ir verslo mokyklos, šiemet dalyviai varžėsi aikštėje prie Kultūros centro.

Iš viso dėl geriausiojo vardo varžėsi 46 dalyviai, iš jų – 5 jaunių grupėje: Alanas Verbickas, Domantas Lužys, Darius Sukackas, Lukas Karlonas ir Justas Miškinis.

Varžybose netrūko jaunatviško entuziazmo, įvairių tiek dalyvių, tiek žiūrovų emocijų, palaikymo šūksnių. Vis dėlto šiemet neapsieita ir be mažos avarijos, kurioje, visa laimė, nukentėjo tik automobilis. Finaliniame važiavime jau finišą privažiavęs paskutinysis dalyvis Tomas Karaciejus nesuvaldė automobilio Honda „Civic“ ir trenkėsi į medį.

Jaunių grupėje pirmoji vieta atiteko Alanui Verbickui, antroji – Domantui Lužiui, trečioji – Dariui Sukackui.

Slalome dalyvavo ir viena mergina – Ingrida Urbanavičiūtė, jai atiteko specialiai Varėnos seniūno Juozo Balevičiaus įsteigta taurė.

Suaugusiųjų klasėje visų varomų ratų kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Ignas Stravinskas, antroji vieta atiteko Justinui Kvaraciejui, trečioji – Gediminui Zinkevičiui.

Galinių varomų ratų kategorijoje visas vietas iškovojo šeimyninė komanda: pirmąją vietą – Vygantas Parulis, antrąją vietą – Karolis Parulis, o trečiąją – Rimantas Parulis.

Priekinių varomų ratų kategorijoje paskirtos dvi pirmosios vietos, kadangi įvyko menkas nesusipratimas, tad pirmosios vietos atiteko Egidijui Karveliui ir Dainiui Katkevičiui. Antrąją vietą užėmė Tomas Karaciejus, trečiąją – Gintautas Karsokas iš Druskininkų. Taip pat buvo įsteigtos trys papildomos taurės: Vaido Pekarsko atminimo taurė įteikta Juliui Povilauskui, Gintaro Stravinsko atminimo taurė atiteko Justinui Bauževičiui, o Cibų remonto įmonės taurė – Vygantui Paruliui.

Šiemet žiemos slalome geriausiojo vardą ir Varėnos rajono mero taurę iškovojo alytiškis Karolis Parulis.

Meras Vidas Mikalauskas dėkojo organizatoriams ir dalyviams: „Aš labai džiaugiuosi, kad šiandien mes labai originaliai paminėjome Lietuvos Nepriklausomybės dieną. Tikiuosi, kad šventinė nuotaika persikels ir į rytdieną“. Meras palinkėjo kitais metais nugalėti varėniškiams ir pažadėjo, kad jo įsteigta taurė bus ne prastesnė nei šiemet.

Ingrida Urbanavičiūtė su šventės organizatoriumi Gintautu Miškiniu

Jaunių grupėje pirmoji vieta atiteko Alanui Verbickui, antroji – Domantui Lužiui, trečioji – Dariui Sukackui

Visų varomų ratų kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Ignas Stravinskas, antroji vieta atiteko Justinui Kvaraciejui, trečioji – Gediminui Zinkevičiui

Šeimyninė komanda: pirmoji vieta – Vygantui Paruliui, antroji vieta – Karoliui Paruliui, o trečioji – Rimantui Paruliui

Priekinių varomų ratų pirmoji vieta atiteko Egidijui Karveliui, antrąją vietą užėmė Tomas Karaciejus, trečiąją – Gintautas Karsokas

Pirmoji vieta dar vienam dalyviui - Dainiui Katkevičiui

Mero taurę iškovojo alytiškis Karolis Parulis

Autorės nuotr.

Živilė Balionytė

 
Pradžia Sportas Mero taurė iškeliavo į Alytų

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien211
mod_vvisit_counterVakar544
mod_vvisit_counterŠią savaitę2975
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3688
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12339
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso841338

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 8
Tavo IP: 54.90.204.233
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją