Pradžia Sportas Nulėmė pirmasis kėlinys

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Antradienis, 26 Kovas 2019

Nulėmė pirmasis kėlinys PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Penktadienis, 20 Rugsėjis 2013 08:46

Naujojo Lietuvos rankinio lygos čempionato tvarkaraštis praėjusio turnyro „aštuntokams“ (2012/13 m. pirmenybėse „Ūla“ užėmė 8 vietą) – Varėnos rankininkams negailestingas. Jis sudarytas taip, kad pirmiausia mūsiškius turi egzaminuoti visi trys praėjusių pirmenybių prizininkai. Taigi praėjusį šeštadienį „Ūla“ žaidė su bronzos medalių laimėtojais Kauno „LSU-Lūšies“ rankininkais, šį šeštadienį (rugsėjo 21 d.) vyks į Alytų žaisti su Lietuvos vicečempione „Almeidos-Stronglaso“ komanda, o dar po savaitės – per Grybų šventę – namuose susitiks su ketverių pastarųjų metų Lietuvos čempionatų laimėtojais Klaipėdos „Dragūno“ atstovais

Į klausimą – gerai tai ar blogai, atsakymą bus galima rasti nebent tik finišuojant pirmenybių antrajam ratui, nes, kai kurių specialistų nuomone, neturinčiai rimtų rėmėjų ir grynos mėgėjų komandos statusą turinčiai komandai kol kas dar sunku būti lygiaverte varžove pripažintiems didmiesčių autoritetams. O „apsišaudžius“ su jais ir sukaupus patirties vėliau gali būti lengviau žaisti su kitais ne tokiais galingais varžovais. Kita vertus, kodėl nepabandžius pateikti staigmeną ir nudžiuginti savo žiūrovus gražiu žaidimu? Deja, sprendžiant pagal pirmąsias 2013/14 m. LRL čempionato rungtynes, arčiau tiesos gali būti pirmosios prognozės šalininkai...

Varėnos „Ąžuolo“ sporto salėje vykusios pirmosios rungtynės su Kauno „LSU-Lūšies“ atstovais prasidėjo nervingai, abiejų komandų žaidėjai darė nemažai klaidų. Todėl prireikė kelių minučių, kol svečių ekipos kapitonas Petras Očikas pelnė pirmąjį įvartį. Tiesa, netrukus taikliu metimu pasižymėjo ir varėniškis Kęstutis Krisiulevičius. Tačiau, užbėgant į priekį tenka pažymėti, kad rezultatas 1:1 buvo vienintelės lygiosios per šias rungtynes. Po to kauniečiai pabėgo ir pirmavo tai didesniu, tai mažesniu skirtumu – 3:1, 5:2, 8:4 ir laimėjo pirmą kėlinį 13:9. Daugiausia nemalonumų varžovams per pirmas 30 žaidimo minučių pridarė Kęstutis Ikasala ir Egidijus Sereičikas. Tačiau dar labiau į akis krito daugybė elementarių techniškų klaidų, kurias varėniškiai darė puldami „Lūšies“ vartus. Jas treneris Rolandas Markinas po rungtynių, kalbėdamas su žaidėjais, įvertino taip: „Šiandien patys pamatėte, kaip atrodome per rungtynes, kai praleidinėjame treniruotes. Norime laimėti – turime treniruotis visu krūviu“.

Deja, ir per antrą kėlinį mūsų komandos klaidų nesumažėjo. O už jas varžovai varėniškius baudė įvarčiais. Turėdami savo gretose vartininką Audrių Žvirblį, ne tik gerai savo tvirtovę gynusį ir atrėmusį du 7 m baudinius iš trijų, bet ir pasižymintį labai taikliais kamuolio perdavimais per visą aikštelę, kauniečiai, vos tik „Ūlos“ rankininkai prarasdavo kamuolį, staigiai kontratakuodavo. Todėl didesnę dalį per šias rungtynes pelnytų įvarčių „Lūšies“ puolėjai pelnydavo po greitų antpuolių. Rezultatas galėjo būti dar didesnis, jei ne puikus mūsų vartininko Eimanto Mikučionio, atrėmusio net 17 varžovų atakų, žaidimas. Kita vertus, po pertraukos ir „Ūlos“ vyrų metimai buvo tikslesni. Todėl antrą kėlinį varėniškiai su „LSU-Lūšimi“ sužaidė lygiomis 10:10, o net 5 iš šių įvarčių priklausė K. Krisiulevičiui. Tad kauniečių pergalę rezultatu 23:19 nulėmė per pirmą kėlinį sukaupta persvara. „Į Varėną visada vykstame su nerimu, - po rungtynių „Giružiui“ sakė varžovų komandos treneris Antanas Katkevičius. – Mes žinome, kad susitiksime su labai kovinga komanda. Pastarosios rungtynės tai patvirtino. Esu įsitikinęs, kad „Ūla“ šį sezoną gali užkopti aukštai“.

Per šio čempionato atidarymo rungtynes mūsų komandai įvarčius pelnė: K. Krisiulevičius – 7, K. Ikasala ir E. Sereričikas – po 4, R. Palevičius, D. Cichockas, Š. Krisiulevičius ir G. Barysas – po 1. Kauniečių komandos lyderis A. Urbonas įmetė 5 įvarčius.

Kitos pirmojo turo rungtynės baigėsi taip: Kauno „Granitas-Karys“ – Vilniaus „Šviesa“ - 29:25, Šiaulių „Dubysa-Gubernija“ – HC „Vilnius“ – 27:34, HC „Utena“ – Klaipėdos „Dragūnas“ – 19:42.

Prieš rytojaus varžybas mus pasiekė maloni žinia, kad Lietuvos rankinio federacija priėmė papildomą „Ūlos“ klubo paraišką ir leido varžybose dalyvauti iš Italijos grįžusiam buvusiam Varėnos ir Lietuvos rinktinės žaidėjui, Tautvydui Mikalauskui. Tad yra vilties, kad jau rytoj pamatysime jį varžybose.

Virgilijus MUNDRYS

 

 
Pradžia Sportas Nulėmė pirmasis kėlinys

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien383
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterŠią savaitę916
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3991
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14271
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso843270

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 9
Tavo IP: 54.198.92.22
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją