Šiandien:_Penktadienis, 22 Kovas 2019

Pirmųjų ketvirtfinalio susitikimų batalijos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis
Antradienis, 04 Kovas 2014 08:14

altPirmuosiuose krepšinio ketvirtfinalio susitikimuose pranašesnės ir pergales šventė komandos, I etape iškovojusios aukštesnes pozicijas

I etapo nugalėtojai - varėniškių „Ekstros“ komanda egzaminavo jaunuosius pirmenybių dalyvius - Varėnos sporto mokyklos krepšinio komandą. Sporto mokyklos auklėtiniai su grėsmingu varžovu kaip lygus su lygiu kovojo tik pirmoje susitikimo dalyje.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos jauniesiems krepšininkams pritrūko jėgų ir jų žaidimas išsibalansavo. Patyrusi rajono senbuvių - „Ekstros“ krepšinio komanda agresyviu žaidimu nustelbė savo jaunuosius priešininkus, susikraudama gan solidžią persvarą. Serijos rezultatas tapo 1 : 0 „Ekstros“ krepšininkų naudai.

„Ekstra“ – Varėnos sporto mokykla 82 : 48 (16:10) (17:13) (19:14) (30:11).

Rezultatyviausi žaidėjai: E. Sčesnulevičius – 27 tšk., S. Giedrys – 14 tšk. („Ekstra“); M. Pigaga – 20 tšk., A. Matulevičius – 10 tšk. (Varėnos sporto mokykla).

Antroje poroje susirėmė komandos, I etape užėmusios 4 - 5 vietas. Tai praėjusių metų rajono krepšinio II vietos laimėtojai - Merkinės krepšininkai ir naujai susiformavusi azartiška SK „Dzūkai“ krepšinio komanda. Turnyrinės lentelės kaimynių statusas pasiteisino. Lygiaverčių varžovių permainingoje kovoje nugalėtojas išaiškėjo tik paskutinėmis susitikimo minutėmis. Tai iliustruoja rungtynių protokolas, bylojantis apie įnirtingą kovą. Pirmąjį susitikimo kėlinuką minimalia persvara laimėjo varėniškiai, antrajame ir trečiajame nežymiai dominavo merkiniškiai. O lemiamajame susitikimo ketvirtyje SK „Dzūkai“ priešininkui jau lipo ant kulnų ir nežinia kuo būtų pasibaigusios rungtynės, jei ne nuaidėjęs paskutinis teisėjo švilpukas, skelbiantis apie varžybų pabaigą.

Merkinė – SK „Dzūkai“ 96 : 92 (23:24) (22:18) (29:21) (22:29).

Rezultatyviausi žaidėjai: G. Juknevičius – 27 tšk., A. Lesinskis – 17 tšk, (Merkinė); A. Krupėnas -29 tšk., S. Gaidys – 23 tšk. (SK „Dzūkai“).

Trečios poros akistatoje susitiko rajono tituluočiausios komandos – tai pastarųjų metų rajono vyrų krepšinio čempionai - SK „Bitės Log forest“(2013 m.) ir SK „Erbis“ (2012 m.) ir tai žadėjo įdomią bei intriguojančią kovą. Deja, traumų išretinta SK „Erbis“ krepšininkai šį kartą taip ir nesugebėjo rimtai pasipriešinti, vėl į nugalėtojų vardus taikantiems SK „Bitės Log Forest“ krepšininkams. Pastarieji jau nuo pirmųjų susitikimo minučių primetė savo valią varžovui, bokso terminais tariant, „pasiuntė į nokdauną“ (31 : 13). Nors kituose kėlinukuose vyko apylygė kova, bet atstatyti prarastas pozicijas SK „Erbiui“ jau nepavyko.

SK „Bitės-Log Forest“ - SK„Erbis“ 103 : 73 (31:13) (26:33) (22:15) (24:12).

Rezultatyviausi žaidėjai: R. Pilipauskas- 22,tšk., T. Sereičikas – 20 tšk. (SK „Bitės Log Forest“); R. Amšiejus – 37 tšk., E. Šimoniūtis – 22 tšk.(SK „Erbis“).

Ir paskutinėje dvikovoje (4) tarp ambicingų varėniškių - SK „Toreso“ - ir niekad optimizmo neprarandančių sarapiniškiečių vyko panašiai, kaip prieš tai įvykusių varžybų scenarijų. Šio susitikimo favoritai, disponuojantys pajėgia sudėtimi, primetę savo taktiką, paremtą agresyvia gynyba, pereinančia į žaibiškas rezultatyvias kontratakas, tiesiog pribloškė savo oponentus iš Sarapiniškių. Varėniškių milžiniškas pranašumas susitikimo 1 ketvirtyje (23 : 7) išmušė jaunuosius priešininkus iš ritmo, kurie ir kituose kėlinukuose neatrasdami savo žaidimo nieko negalėjo priešpastatyti SK „Toreso“ puolamajai „mašinai“.

SK „Toreso“ - Sarapiniškės 75 : 56 (23:7) (24:24) (11:12) (17:13).

Rezultatyviausi žaidėjai: T.Kropis ir P. Balukonis po 17 tšk,R. Vojevockas – 16 tšk. (SK„Toreso“); T. Aleinikovas ir R. Taraila po - 12 tšk, A. Matukevičius – 9 tšk. (Sarapiniškės).

Komandų laukia sunkios krepšinio ketvirtfinalių atsakomosios kovos.