Pradžia Sportas Rolandui Markinui – TOK sertifikatas

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Penktadienis, 22 Kovas 2019

Rolandui Markinui – TOK sertifikatas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Penktadienis, 20 Lapkritis 2015 12:35

altRio de Žaneiro olimpinių žaidynių išvakarėse Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK), siekdamas suaktyvinti sportinę veiklą ir gabių atletų paiešką, įvairiose pasaulio šalyse organizuoja seminarus bei mokymus sporto organizacijų vadovų, vadybininkų ir trenerių veiklai tobulinti. Vienas tokių TOK finansuojamų sporto administratorių mokymo etapų Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) iniciatyva neseniai buvo surengtas Lietuvoje. „Juo buvo siekiama gilinti žinias apie olimpinį sąjūdį, jo vertybes, sportui iškylančius iššūkius ir problemas, o taip pat tobulinti sporto vadybą, - „Giružiui“ sakė LTOK generalinis sekretorius Valentinas Paketūras. Be to, jis pabrėžė, kad paraiškas dalyvauti šiame seminare buvo pateikę apie 70 šalies sporto darbuotojų, bet pagal nurodytus darbo rodiklius į mokymus, kuire keturias dienas vyko Vilniaus „Europa City“ viešbutyje, buvo pakviesti tik 20 perpektyviausių, tarp jų – ir vienintelis Dzūkijos atstovas Varėnos sporto mokyklos direktorės pavaduotojas Rolandas Markinas.

 

„Seminaro programa buvo labai intensyvi, - grįžęs iš sostinės pasakojo Varėnos SM atstovas. – Įdomios ir turiningos paskaitos, kurias skaito žymiausi šalies sporto specialistai, teorinės ir praktinės pratybos prasidėdavo 9 valandą ryto, o baigdavosi 19 valandą. Per jas ne tik kaupėme būtinas savo veiklai žinias, bet ir dalijomės patirtimi, sprendėme pateiktas užduotis“.

Visi seminaro dalyviai sutartinai pažymėjo, kad labai naudingi buvo specialistų patarimai, skirti varžybų organizavimui, olimpinio ir sporto sąjūdžio strategijai bei propagandai, sporto bazių plėtimui ir visuomeninio sporto bei sportinės veiklos plėtrai regionuose. Taip pat įvairių renginių planavimui ir organizavimui, olimpinio ir sporto sąjūdžio propagandai, sporto bazių ryšių su įvairiomis organizacijomis plėtrai ir sporto bei kūno kultūros visuomeninių pagalbininkų ugdymui. Nemažai buvo kalbama ir apie naujų sporto talentų paiešką ir būsimųjų olimpiečių ugdymą. Čia buvo pabrėžta, kad mažesniuose miestuose ir rajonuose, remiantis sukaupta praktika ir atsižvelgiant į turimus specialistus, tikslinga neužsimoti plačiai, o apsiriboti keliomis prioritetinėmis sporto šakomis, kuriose ir būtų ieškomi bei ugdomi nauji talentai.

Pasibaigus seminaro programai ir visiems sėkmingai išlaikiusiems įskaitas, jo dalyviams, tarp jų ir R. Markinui, buvo įteikti Tarptautinio olimpinio komiteto sporto administratorių sertifikatai, kuriuos pasirašė TOK prezidentas Tomas Bachas ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Šis dokumentas jo savininkui suteikia teisę dirbti sporto administratoriaus darbą bet kurioje Tarptautiniam olimpiniam komitetui priklausančioje šalyje. Tuo būdu Varėnos sporto mokyklos darbuotojas R. Markinas tapo pimuoju tarptautinio lygio sporto administratoriumi Dzūkijoje.

 
Pradžia Sportas Rolandui Markinui – TOK sertifikatas

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien484
mod_vvisit_counterVakar640
mod_vvisit_counterŠią savaitę2704
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3688
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12068
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso841067

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 10
Tavo IP: 54.242.115.55
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją