Pradžia Sportas Ryt – didžiojo rankinio startas

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Antradienis, 26 Kovas 2019

Ryt – didžiojo rankinio startas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Penktadienis, 13 Rugsėjis 2013 09:23

Rytoj, rugsėjo 14 d., devynios Lietuvos rankinio lygos (LRL) vyrų komandos pradės rungtis dėl šalies čempionų ir prizininkų medalių. Rašau „devynios“, nes praėjusį antradienį iš Vilniaus atskriejo žinia, kad Pasvalio rankinio klubas, netekęs, kaip jau buvo pranešta, pagrindinio rėmėjo – „Triobet“ firmos pagalbos, nesugebėjo sumokėti starto mokesčio. Todėl LRL vykdomasis komitetas buvo priverstas išbraukti gilias šios sporto šakos tradicijas turinčio Aukštaitijos miesto atstovus iš varžybų dalyvių sąrašo.

Todėl pirmąją čempionato dieną su pasvaliečiais turėję išbandyti jėgas Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai čempionato kovas pradės savaite vėliau rungtynėmis su Varėnos „Ūlos“ vyrais.

Mūsų komanda naujajam čempionatui stengėsi pasiruošti kaip galima geriau, nors dėl tam tikrų priežasčių vyriausiajam treneriui Rolandui Markinui nepavyko įgyvendinti visos numatytos priešvaržybiniam ciklui programos. Visų pirma, Gardino rankininkams nespėjus susitvarkyti vizų, žlugo sumanymas surengti bendrą su jais treniruočių stovyklą. O svarbiausia, į vėliau vykusias treniruotes ne visada galėjo atvykti Vilniuje dirbantys ar besimokantys „Ūlos“ žaidėjai. O tokių – net šeši, beveik pusė pagrindinės komandos sudėties. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Stokojant patyrusių meistrų, per pratybas daugiau galėjo pasireikšti jaunoji „Ūlos“ pamaina, iš kurios R. Markinas daug tikisi jau artimiausiu metu.

Vis dėlto pastarąją savaitę mūsų komanda jau treniravosi visa sudėtimi. Gerą sportinę formą demonstravo abu „Ūlos“ vartininkai – Eimantas Mikučionis ir Mantas Bruzgė, pažangą yra padarę komandos kapitonas Gediminas Barysas, Kęstutis Krisiulevičius, Dionyzas Cichockas ir daugelis kitų žaidėjų. Atrodo, kad išsigydęs praėjusį sezoną gautą traumą, į rikiuotę grįžta ir pavojingasis „Ūlos“ puolėjas Žygimantas Grigėnas. Tad pirmosios šio čempionato rungtynės su Kauno „LSU-Lūšies“ komanda, kurios ryt 13 val. prasidės „Ąžuolo“ sporto salėje, žada įdomią kovą.

Ilgametis kauniečių treneris, buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas Antanas Katkevičius, prieš kelias dienas „Giružiui“ papasakojo, kad susijungusi su Lietuvos sporto universiteto klubu „Lūšis“ gerokai atjaunėjo. Tačiau pagrindine komandos jėga ir toliau lieka jau ne pirmą sezoną gerai užsirekomendavę prityrę žaidėjai – trenerio sūnus Saulius, buvę panevėžiečiai, o dabar jau antrą sezoną Kauno komandos garbę ginantys Petras Očikas, Egidijus Morkūnas, Andrius Žvirblis ir Artūras Balčiūnas bei iš Utenos klubo perėjęs Artūras Urbonas. A. Katkevičius pažymėjo, kad šį sezoną „Lūšiai“ keliama užduotis „minimum“ patekti į pajėgiausių komandų penketuką, o „maksimum“ – tapti prizininke. To ji žada ir siekti. Besiruošdami išvykai į Varėną, kauniečiai pasitikrino jėgas Šiauliuose, žaisdami draugiškas rungtynes su „Universiteto“ komanda, kurią įveikė 5 įvarčių skirtumu.

Beje, čempionato išvakarėse „Ūla“ ir „Lūšis“ jau spėjo išbandyti jėgas prieš kelias savaites Vilniuje vykusiame turnyre. Tada kauniečiai nugalėjo be kelių pagrindinių žaidėjų startavusius Varėnos atstovus 23:18. Tad šis rezultatas, tikėtina, „Ūlai“ gali tapti papildomu dirgikliu siekiant revanšo ne tik už šį pralaimėjimą, bet ir už skaudžią nesėkmę, patirtą žaidžiant su kauniečiais praėjusio čempionato atidarymo rungtynes – 13:25. Ar tai pavyks padaryti, laukti liko neilgai...

2013/14 m. LRL vyrų čempionato dalyvių sąraše yra registruoti šie Varėnos „Ūlos“ rankininkai: E. Mikučionis, M. Bruzgė, E. Korsakas, R. Palevičius, Ž. Grigėnas, D. Leknickas, K. Ikasala, D. Cichockas, E. Sereičikas, L. Valaika, E. Kalanta, K. Krisiulevičus, Š. Krisiulevičius, M. Černius, G. Barysas, A. Vidūnas, R. Jankauskas ir E. Miškinis. Be rytdienos rungtynių su „LSU-Lūšies“ komanda, po savaitės varėniškiai Alytuje žais su praėjusių pirmenybių sidabro medalininkais „Almeidos“ rankininkais, o 28 d. namuose išbandys jėgas su tris kartus šalies čempionais Klaipėdos „Dragūno“ atstovais, kurių komandoje pamatysime ir buvusį „Ūlos“ žaidėją Evaldą Griežę.

Kaip ir pernai, pirmenybės vyks dviem etapais. Visų pirma dviejų ratų sistema (2013.09.14-2013.03.22) bus išaiškintos aštuonios pajėgiausios komandos, kurios po to dalyvaus atkrintamosiose varžybose, per kurias ir paaiškės naujieji čempionai.

Virgilijus MUNDRYS

 
Pradžia Sportas Ryt – didžiojo rankinio startas

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien380
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterŠią savaitę913
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3991
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14268
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso843267

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 7
Tavo IP: 54.198.92.22
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją