Pradžia Sportas Valkininkiečiai - tinklinio nugalėtojai

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2019

Valkininkiečiai - tinklinio nugalėtojai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Pirmadienis, 17 Vasaris 2014 09:49

altPraėjusį savaitgalį Matuizų vidurinės mokyklos sporto salėje varžėsi rajono 4 mokyklų vaikinų (1995 m. gim. ir jaun.) tinklinio komandos.

Su dideliu užsidegimu ir entuziazmu dalyviai įrodinėjo savo meistriškumą. Pirmosiose varžytuvėse tarp šeimininkų – matuiziškių ir Valkininkų vidurinės mokyklos atstovų užvirė atkakli kova. Pastarieji tik pačioje I seto pabaigoje išplėšė gan svarbią pergalę.

 

2 sete, nors ir palaikomi saviškių, netaupydami jėgų Matuizų vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytojos R. Rimgailienės auklėtiniai puolė atstatinėti prarastas pozicijas - kaskart lipo priešininkams ant kulnų, bet, deja, ir šį kartą „savos“ sienos nepadėjo, persilaužimo nepavyko įtvirtinti. Nors ir nežymiai, bet buvo nusileista ir antrajame sete (0 : 2) valkininkiečiams.

Komandų meistriškumo lygis neišsiskyrė, pergales lemdavo tik individualių žaidėjų nežymūs taktiniai pagudravimai. Tai akivaizdžiai įrodė Valkininkų vidurinės mokyklos vaikinai - efektingas žaidimas, pasiteisinęs ir kitose dramatiškose (2) rungtynėse. Švęstos pergalės prieš gimnazistus iš Varėnos „Ąžuolo“ ir Merkinės V. Krėvės mokymosi įstaigų užtikrino jiems pirmąją vietą.

Prieš paskutinį tinklinio susitikimą dviems komandoms susiklosčiusi palanki situacija (lygios pozicijos, surinkusios po 3 taškus) iškovoti II vietą. Matuiziškiams atsivėrė galimybė iš dalies reabilituotis savo žiūrovų akivaizdoje. Tačiau ir ambicinga Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos vaikinų tinklinio rinktinė nebuvo linkusi nusileisti šeimininkams.

Gimnazistai varžybų 1-ajame sete optimistišku nusiteikimu ir totaliniais puolamaisiais veiksmais jau susitikimo pradžioje pribloškė matuiziškius, todėl jie įgijo saugią persvarą. Pastarieji dar bandė kabintis, bet šis setas buvo beviltiškai pralaimėtas (10 : 21). Šeimininkai demonstruodami puikų žaidimą antrose susitikimų dalyse tikėjosi atsigriebti ir įvykius pakreipti sau palankia kryptimi. Ir šį kartą, susitikimo 2 sete buvo arti tikslo - pergalės. Deja, fortūna nusisuko ir laimėjimas išslydo iš rankų - minimalia persvara (20 : 22) buvo nusileista varėniškiams (II vieta). Trečiąją vietą iškovojo Matuizų vidurinės mokyklos tinklinio komanda. D.B.

Valkininkų vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytojas T. Kazlauskas, komandos nariai – J. Mickevičius, R. Murichimovas, E. Gudonis, P. Abmorševas, A. Maziliauskas, A. Černiauskas, M. Keršys

 
Pradžia Sportas Valkininkiečiai - tinklinio nugalėtojai

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien137
mod_vvisit_counterVakar373
mod_vvisit_counterŠią savaitę1142
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3372
mod_vvisit_counterŠį mėnesį10211
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį15718
mod_vvisit_counterViso872204

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 10
Tavo IP: 54.234.227.202
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją