Pradžia Sveikata Migrenos skausmus efektyviai mažinantis prietaisas

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Penktadienis, 22 Kovas 2019

Migrenos skausmus efektyviai mažinantis prietaisas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Romana   
Trečiadienis, 23 Gruodis 2015 09:44

altPasak psichologų, Kalėdos — tai papildomos atsakomybės ir pokyčių kasdienėje rutinoje metas. Žmonių minios parduotuvėse ir mieste, alkoholis, nesveikas maistas ir persivalgymas, dūkstantys namus aukštyn kojomis verčiantys vaikai ne vienam sukelia įtampą, o su ja patiriamas stresas ir galvos skausmai. Tai ypač aktualu žmonėms, kenčiantiems nuo migrenos, įtampos sukeltų galvos skausmų, kadangi padidėjęs stresas, įtampa gali būti tas dirgiklis, kuris sukelia papildomą skausmo priepuolį.

Viena iš veiksmingiausių ir saugiausių migrenos, įtampos sukelto ir kitokio pobūdžio galvos skausmų gydymo priemonių, rekomenduojamų neurologų, tai medicininis prietaisas „Cefaly“.

Naujai atlikto klinikinio tyrimo rezultatai patvirtina, jog „Cefaly” medicininis prietaisas labai veiksmingai mažina skausmus net 81% migrenos sergančių žmonių.

Klinikiniu tyrimu nustatyta, jog „Cefaly“, pirmasis neurostimuliacijos prietaisas, kuriuo JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) oficialiai suteikė leidimą prekiauti kaip veiksmingai mažinančiu migrenos skausmus medicininiu prietaisu, labai palengvina būklę net 81 proc. migrena sergančių pacientų.

Klinikinio tyrimo rezultatai buvo publikuoti tarptautiniame moksliniame žurnale „The Journal of Headache and Pain”. Recenzuotame straipsnyje teigiama, jog migrena sergantys žmonės, kuriems dažnai pasireikšdavo epizodiniai skausmo priepuoliai be auros ir kurie naudojosi prietaisu 20 minučių per dieną ne mažiau nei du trečdalius rekomenduojamo 60 dienų nuoseklaus gydymo kurso, pajuto didelį palengvėjimą. Tyrimas truko 10 mėnesių, jame dalyvavo 2 313 tiriamųjų. Remdamasi tyrimo rezultatais, FDA patvirtino, jog prietaisas saugiai ir ektyviai malšina migrenos skausmus.

„Tai yra reikšmingas mūsų ankstesnio teiginio apie didelį „Cefaly” veiksmingumą patvirtinimas”, - pažymėjo dr. Pierre Rigaux, šį prietaisą gaminančios Belgijos kompanijos „Cefaly Technology” vadovas. „Mes žinojome, jog „Cefaly” yra saugus su ypač minimaliu galimu šalutiniu poveikiu, tačiau dabar mes įsitikinome, jog jis ne tik sumažina migrenos skausmo priepuolių dažnį keturiems iš penkių pacientų, tačiau sumažina ir skausmo stiprumą paties priepuolio metu”.

Šis naujausias tyrimas atskleidė, jog naudojantis „Cefaly” prietaisu galvos skausmo intensyvumas migrenos priepuolio metu smarkiai sumažėja. Ankstesnieji tyrimai akcentuodavo tik migrenos priepuolių prevenciją.

Dr. Antonio Russo ir profesorius Alessandro Tessitore kartu su Galvos skausmų centru bei Neapolio universiteto Medicinos, Chirurgijos, Neurologijos, Metabolizmo ir senėjimo mokslų departamentais atliko šį tyrimą ir padarė išvadą, jog „Cefaly” technologija „dėl didelio efektyvumo ir saugumo yra pirmiausiai pasirinktina priemonė gydant migreną tam tikrai migrena sergančių pacientų grupei”. Jie taip pat teigia, jog „Cefaly” yra efektyvi prevencinė priemonė migrenos skausmo priepuoliams retinti, ypač tiems pacientams, kurie negali arba nenori kasdien vartoti medikamentų.

„Cefaly” nėra vaistas. Tai vientintelis prietaisas, kurį patvirtino JAV FDA migrenos prevencijai. Prietaisas, skleisdamas silpnus elektros impulsus, stimuliuoja trišakį nervą ir retina migrenos priepuolius bei mažina jų intensyvumą. Stimuliacija neturi jokio šalutinio poveikio, taigi „Cefaly“ yra saugus ir jį gali naudoti net ir nėščios moterys bei vaikai nuo aštuonerių metų.

Prietaisu prekiaujama JAV, Kanadoje, daugelyje Europos šalių. Jį galima įsigyti ir Lietuvoje.

Parengė R.V.

 
Pradžia Sveikata Migrenos skausmus efektyviai mažinantis prietaisas

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien15
mod_vvisit_counterVakar640
mod_vvisit_counterŠią savaitę2698
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3731
mod_vvisit_counterŠį mėnesį11599
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso840598

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 8
Tavo IP: 52.91.221.160
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją