Pradžia Švietimas Pagerbti geriausiai egzaminus išlaikę abiturientai

„Giružis“ - Varėnos krašto bendruomenės laikraštis

Šiandien:_Antradienis, 26 Kovas 2019

Pagerbti geriausiai egzaminus išlaikę abiturientai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Giružis   
Antradienis, 23 Liepa 2013 08:19

Varėnos kultūros centre pagerbti geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę ir po šimtą bei daugiau kaip devyniasdešimt balų surinkę rajono abiturientai

 

 

Šiais metais iš įvairių valstybinių brandos egzaminų surinkta 13 šimtukų – dešimt varėniškių surinko po šimtą balų ir dešimt buvo įvertinta daugiau kaip devyniasdešimt balų. Iš viso rajone valstybinius brandos egzaminus laikė 257 abiturientai. Geriausiuosius pasveikino Varėnos rajono savivaldybės vadovai bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai.

Ypatinga sėkmė lydėjo Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientę Rūtą Žemaitytę – ji surinko net tris šimtukus iš lietuvių (mokytoja Laima Skliutienė), matematikos (mokytoja Birutė Kukuškaitė) ir anglų kalbos (mokytoja Jolita Černienė) valstybinių brandos egzaminų.

 

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientės Žygimantės Vakarės Jovaišaitės atestatas „pasipuošė“ dviem šimtukais iš lietuvių (mokytoja Stasė Grambienė) ir anglų kalbos (mokytoja Vitalija Tamošiūnienė). 93 balus ji surinko iš istorijos (mokytojas Audrius Saulynas).

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientas Mantas Tamulevičius šimtą balų gavo iš anglų kalbos (mokytoja Jolita Černienė), 98 – iš istorijos (mokytoja Rūta Jasevičienė) ir 90 – iš matematikos (mokytoja Birutė Kukuškaitė) valstybinių brandos egzaminų.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientas Mykolas Tamulevičius šimtą balų surinko iš anglų kalbos (mokytoja Jolita Černienė) valstybinio egzamino.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientė Greta Japertaitė šimtą balų gavo iš anglų kalbos (mokytoja Jolita Černienė), o 98 – iš istorijos (mokytoja Rūta Jasevičienė) valstybinių brandos egzaminų.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientė Ieva Staneliūnaitė šimtą balų surinko iš anglų (mokytoja Vitalija Tamošiūnienė) ir 97 – iš lietuvių kalbos (mokytoja Stasė Grambienė) valstybinių brandos egzaminų.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientas Justinas Stanevičius šimtą balų gavo iš lietuvių (mokytoja Elena Seliukienė) ir 93 – iš anglų kalbos (mokytoja Jolita Černienė) valstybinių brandos egzaminų.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientė Erika Česnulevičiūtė šimtą balų surinko iš lietuvių (mokytoja Laima Skliutienė) valstybinio brandos egzamino.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientė Dovilė Petrušytė šimtą balų gavo iš biologijos (mokytojas Saulius Tamošiūnas), 99 – iš lietuvių (mokytoja Laima Skliutienė) ir 93 – iš matematikos (mokytoja Birutė Kukuškaitė) valstybinių brandos egzaminų.

Matuizų vidurinės mokyklos abiturientė Evelina Vilčinskaitė šimtą balų surinko iš lietuvių (mokytoja Vilma Pavalkienė) valstybinio brandos egzamino.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientė Monika Janevičiūtė po 99 balus gavo iš lietuvių (mokytoja Stasė Grambienė) ir anglų (mokytoja Vitalija Tamošiūnienė) valstybinių brandos egzaminų.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientas Ignas Kibirkštis 99 surinko iš anglų kalbos (mokytoja Jolita Černienė), o 96 – iš informacinių technologijų (mokytoja Vilija Jurgelevičienė) valstybinių brandos egzaminų.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientas Edgaras Avagyan 98 balus gavo iš matematikos (mokytoja Danguolė Barkauskienė).

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientė Lauryna Nasevičiūtė 97 balus surinko iš anglų (mokytoja Jolita Černienė) ir 96 – iš matematikos (mokytoja Danguolė Barkauskienė) valstybinių brandos egzaminų.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientė Justina Juknevičiūtė 97 balus surinko iš lietuvių kalbos (mokytoja Laima Skliutienė) valstybinio brandos egzamino.

Merkinės V. Krėvės gimnazijos abiturientas Edvinas Skliutas 97 balus gavo iš lietuvių kalbos (mokytoja Rita Černiauskienė) ir 96 – iš fizikos (mokytojas Stasys Papartis).

Matuizų vidurinės mokyklos abiturientė Miglė Pilžytė iš anglų valstybinio brandos egzamino (mokytoja Jurgita Ignatavičienė) 96 šešis balus.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientas Ignas Sereičikas matematikos (mokytoja Birutė Kukuškaitė) surinko 96 balus.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientė Žiedūnė Sabaitytė iš lietuvių kalbos (mokytoja Elena Seliukienė) surinko 95 balus.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientas Tomas Kašėta iš istorijos (mokytoja Rūta Jasevičienė) gavo 95 balus.

Meras Vidas Mikalauskas, sveikindamas geriausiai egzaminus išlaikiusius abiturientus ir jų mokytojus bei pagerbimo renginyje dalyvavusias Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos direktorę Mildą Padegimaitę bei Merkinės V. Krėvės gimnazijos direktorę Reginą Sakalauskienę, pažymėjo, kad tokie puikūs rezultatai – dvylikos metų komandinio darbo rezultatas. Abiturientus ir pedagogus pasveikino ir kiti savivaldybės vadovaunatys darbuotojai.

Abiturientams sėkmės pasirenkant studijas linkėjo už brandos egzaminus atsakinga Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Regina Tamulevičienė. Ji sakė, kad gerus egzaminų rezultatus lemia ne tik mokinių motyvacija, žinios, bet ir mokytojų darbas.

Šimtukininkams buvo įteiktos gėlės, padėkos ir atminimo dovanėlės, kiti abiturientai bei pedagogai taip pat buvo pagerbti padėkomis ir gėlėmis.

Rūta Averkienė

Nuotraukoje: Puikių rezultatų laikant brandos egzaminus pasiekę abiturientai, jų mokytojai bei mokyklų vadovai kartu su rajono savivaldybės vadovais ir specialistais

 
Pradžia Švietimas Pagerbti geriausiai egzaminus išlaikę abiturientai

Vieta Jūsų reklamai

Čia galėtų būti Jūsų reklama
Galimi skydelių matmenys: 160x80 px

Reklama

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien388
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterŠią savaitę921
mod_vvisit_counterPraeitą savaitę3991
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14276
mod_vvisit_counterPraeitą mėnesį18577
mod_vvisit_counterViso843275

Šiuo metu naršo (20 minučių duomenys): 12
Tavo IP: 54.198.92.22
,

Klausimėlis

Kurį metų laiką mėgstate labiausiai?
 

Rėmėjai

Dėkojame rėmėjams:
Reklaminis skydelis

Svetainę kūrė: D. Blažukienės Kompiuterių studija „Alfakompiuteriai“ - kompiuterių remontas, svetainių kūrimas, apmokymai ir paskaitos

Joomla! yra atvirojo kodo programinė įranga, kuriama ir platinama taikant GNU/GPL licenciją