Kabelių pasieniečiams įkliuvo kontrabandininkas

0
142

Kabelių užkardos pasieniečiai su įkalčiais pričiupo Alytaus gyventoją. Ne pirmą kartą VSAT pareigūnams įkliūvantis vyras šįkart gabeno 2 tūkstančius pakelių cigarečių.
Sekmadienį paryčiais savo atsakomybės ruožą tikrinę VSAT Varėnos rinktinės Kabelių užkardos pasieniečiai ties Varėnos rajono Musteikos kaimu pastebėjo įtartiną vyrą su nešuliais. Buvo akivaizdu, kad jis čia nužymėtoje valstybės sienos apsaugos zonoje buvo be privalomo VSAT leidimo.
Nešiką pasieniečiai sulaikė vos už 40 metrų nuo Lietuvos ir Baltarusijos sienos. Paaiškėjo, jog dokumentų neturėjęs vyras gabeno juoda polietileno plėvele aptrauktus ryšulius. Juose rasti 2 tūkstančiai pakelių cigarečių „Minsk Capital“ su baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.
Kabelių pasienio užkardos pareigūnai greitai nustatė, jog sulaikytasis yra jiems gerai pažįstamas 28 metų Alytaus rajono gyventojas. Šį vyrą VSAT pareigūnai birželio mėnesį taip pat buvo sulaikę Kabelių užkardos ruože ir tąkart jis taip pat nešėsi 2 tūkstančius pakelių cigarečių.
Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką Kabelių užkardos pareigūnai pradėjo administracinę teiseną. Už šį nusižengimą Alytaus rajono gyventojui teismas skirs baudą nuo 5200 iki 6000 eurų.
Be to, vyras turės atsakyti už pasienio teisinį režimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimą.
Po apklausos Alytaus rajono gyventojas paleistas. Rūkalų nešikas turės atvykti į Alytaus apylinkės teismo Varėnos rūmus, kur bus nagrinėjama jo byla.

VSAT inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: