„SKRUDŽO GATVĖS ANGELAI“ -spektaklis vaikams pagal Charles Dickens knygą „Kalėdų giesmė“

0
4

Režisierius
Arvydas Lebeliūnas
Kompozitorius
Jonas Sakalauskas
Dailininkas, scenografas
Artūras Šimonis
Aktoriai
Jonas Gaižauskas, Eglė Kordiukovaitė, Vidas Vaškius, Vaidas Praspaliauskas, Erika Jasinskaitė, Eglė Juškaitė, Ona Gudaitytė, Tomas Pukys, Vincas Vaičiulis ir Eugenijus Rakauskas.

– Pasislink.
– Ir mane priimk. Ką ten matai?
– Netrukdyk.
– Vėl Kalėdos.
Senasis šykštuolis ir niurzgalius Skrudžas kasdien skaičiuoja pinigus, verčia be atvangos dirbti savo raštininką Bobą ir niekaip nesupranta, kodėl reikia džiaugtis Kalėdomis. Anot jo, Kalėdos tėra kvailystė, kai pasijunti metais senesnis ir suvoki, kad vėl nieko neuždirbai ir nė kiek nepraturtėjai. Tačiau vieną stebuklingą naktį Skrudžo gyvenimas pasikeičia. Susitikimas su Praeities, Dabarties ir Ateities angelais atveria jo akis ir širdį, senasis bambeklis virsta neatpažįstamai geresniu žmogumi. Šviesi ir jautri Kalėdinė teatro pasaka „Skrudžo gatvės angelai“ (rež. A. Lebeliūnas) sukurta pagal D.Čepauskaitės pjesę „Skrudžas, arba diena, kai galima atverti širdį“.
Tai spektaklis apie amžinas vertybes – meilę, atjautą, rūpestį, mokėjimą dalintis ir puoselėti šiltus tarpusavio santykius. Juk stebuklus kuria patys žmonės…
Kaina 3 €. Bilietus platina Varėnos kultūros centro kasa.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia