Turizmo dienos proga Varėnoje – fantastiškos dovanos, nemokamos ekskursijos ir gausybė patirčių

0
54

Nors tradicinė Grybų šventė Varėnoje šiemet neįvyks, svetingieji dzūkai paskutinį rugsėjo savaitgalį ir vėl kviečia švęsti pas juos. Šįmet – Pasaulinę turizmo dieną, kurios proga žada nustebinti ne ką įspūdingesnėmis staigmenomis ir dovanomis. Rugsėjo 26–27 d. atvažiuokite į Varėną ir turėsite galimybę ne tik nerealiai gerai praleisti savaitgalį, įkvėpti ir įsikvėpti, atrasti bei patirti, bet ir laimėti gausybę puikių prizų.

Kasmet rugsėjo 27-ąją visas pasaulis švenčia Tarptautinę turizmo dieną, kuomet verta peržvelgti savo kelionių maršrutus, išmėginti naujas kryptis ir pakviesti draugus aplankyti dar neatrastų objektų, užmegzti naujų kultūrinių ryšių. Ta proga varėniškiai visus šiemet kviečia atvykti į Varėnos rajoną  ir visą savaitgalį praleisti gamtos ritmu: aktyviai keliauti po Lietuvoje didžiausią pagal plotą ir žaliausią pagal miškingumą Varėnos rajoną ir pažinti bei išbandyti čia esančius unikalius turizmo objektus, lankytinas vietas, dzūkų gyvenimo būdą. Visą Turizmo dienai skirtą savaitgalį bus sudaryta puiki galimybė nemokamai dalyvauti įdomiausiose ekskursijose, žygiuose, pristatymuose, aplankyti rajone esančius muziejus bei Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centrus, dalyvauti interaktyviame orientavimosi žaidime „(Ne)grybauk Varėnoje“ ir laimėti daugiau kaip dvidešimt nerealių prizų, kuriuos įsteigė šventės partneriai. Tai solidūs viešbučių bei kaimo turizmo sodybų, restoranų ir kavinių, įvairių pramogų bei ekskursijų organizatorių dovanų kuponai. Turizmo dienos proga viliojančių pasiūlymų turistams yra parengę ir daugiau turizmo sektoriaus atstovų. Detalią ir nuolat atnaujinamą  informaciją apie renginius, nuolaidas ir interaktyvų žaidimą „(Ne)grybauk Varėnoje“ rasite „Facebook“ profilyje adresu https://www.facebook.com/events/1893697714105147/ bei Turizmo informacijos centro telefonu +370 310 31 330.

Nepraleiskite unikalios galimybės pakeliauti po Varėnos kraštą gamtos ritmu ir laimėti puikių prizų. Ir būtinai pakvieskite savo draugus. Juk Varėnos kraštas pilnas lobių – ne tik gamtos, bet ir istorijos, kultūros, tvarios dzūkiškos gyvensenos.

Renginio organizatorius: Varėnos rajono savivaldybės administracija.Renginio partneriai ir draugai: VšĮ Liškiavos kultūros centras, viešbutis „Vila Ūla“, restoranas „Dzūkynė“, kavinė „Grilis“, irklenčių profesionalai „goSUP.lt“, UAB „Keružė“, Linos Černiauskienės kaimo turizmo sodyba, Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: