Prie geležinkelio aptikta cigarečių beveik už 150 tūkst. eurų

0
79

Prie geležinkelio bėgių Šalčininkų rajone pasieniečiai aptiko 42 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, kurios į Lietuvą, įtariama, galėjo būti atgabentos traukiniu iš Baltarusijos.

Šalčininkų rajono Jundeliškių kaimo prieigose VSAT kriminalinės žvalgybos padalinių ir Tribonių pasienio užkardos pareigūnai, talkinami VSAT Aviacijos valdybos sraigtasparnio „Eurocopter“ įgulos bei AB „Lietuvos geležinkeliai“ Saugos ir rizikų valdymo departamento darbuotojų, aptiko 29 ryšulius. Jie išmėtyti gulėjo šalia čia einančio geležinkelio bėgių.
Iš sraigtasparnio patikrinę apylinkes VSAT pilotai už 4 kilometrų prie geležinkelio ties Dainavos kaimu aptiko dar 59 ryšulius.
Polietileno plėvele apvyniotuose ryšuliuose iš viso buvo 42 000 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su privalomais sumokėti mokesčiais yra beveik 146 tūkst. eurų. Įtariama, kad rūkalai galėjo būti išmesti iš pravažiuojančio traukinio, kuris iš Baltarusijos į Lietuvą gabeno trąšų krovinį.
Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Cigaretės saugomos Tribonių užkardoje.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: