Mobilūs pašnekesiai

0
111

Antrus metus iš eilės Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka vykdo projektą „Mobilūs pašnekesiai“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Varėnos rajono savivaldybės administracija. 2020 m. vasarą startavęs „Mobiliųjų pašnekesių“ projektas sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo, į renginius susirinkdavo tiek vietos, tiek tolimesnių kaimų gyventojai bei rajono svečiai.

Šią vasarą numatytas 5 renginių po atviru dangumi ciklas. Jo metu į atokius rajono kaimus kartu su mobiliąja biblioteka atvyks Lietuvoje gerai žinomi žmonės, savo sričių profesionalai. „Mobiliuosiuose pašnekesiuose“ jie pristatys savo profesijas, dalinsis profesine ir kūrybine patirtimi, ves kūrybines dirbtuves, bendraus su renginio svečiais.

„Mobiliųjų pašnekesių“ vasaros stotelės po atviru dangumi:

Liepos 24 d. (šeštadienį) 13 val. Panaroje. Gerą nuotaiką dovanos aktorės Vitalija Mockevičiūtė ir Neringa Varnelytė bei profesionalūs folkloro atlikėjai Darius Mockevičius ir Paulius Kovalenko. Žiūrovai matys spektaklį „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes“.

Liepos 28 d. (trečiadienį) 11 val. Naujuosiuose Valkininkuose. Meno terapijos seminarą ir kūrybines puodelių dekoravimo dirbtuves ves Nomeda Marčėnaitė.

Liepos 31 d. (šeštadienį) 16 val. Žiūruose. Bendrausime, dainuosime ir senąsias dzūkų tradicijas prisiminsime su etnomuzikologe Zita Kelmickaite.

Rugpjūčio 7 d. (šeštadienį) 15.30 val. Dargužiuose. Profesionali edukatorė, knygų „Natūralus rauginimas“ ir „Ką kanda šalna?“ autorė Ieva Šidlaitė ves seminarą apie sveiką mitybą bei sveikų maisto produktų gamybą.

Rugpjūčio 14 d. (šeštadienį) 12 val. Krūminiuose. Svečiuosis keliautojai, TV laidų ir renginių vedėjai, žurnalistai, knygų autoriai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus.

Tiksli „Mobiliųjų pašnekesių“ vieta ir laikas bus paskelbti likus savaitei iki renginio.

Maloniai kviečiame apsilankyti visus Varėnos rajono gyventojus ir svečius.

Vaiva Miškinė

Varėnos viešosios bibliotekos bibliotekininkė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: