Raigarde sulaikyta 2 mln. eurų vertės kontrabanda – cigaretės maskuotos pintais krepšeliais

0
26

Muitinės pareigūnai sekmadienį, rugpjūčio 15 d., Raigardo kelio poste sulaikė daugiau nei pusės milijono cigarečių pakelių kontrabandą. Nelegalūs rūkalai aptikti į Italiją važiavusiame krovininiame vilkike, užmaskuoti krepšeliais.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį į Raigardo kelio postą iš Baltarusijos atvažiavusio krovininio vilkiko „Man“ vairuotojas muitinės pareigūnams deklaravo tranzitu per Lietuvą į Italiją ketinantis gabenanti 13 422 vnt. pintų krepšelių krovinį. Tačiau pareigūnams patikrinus mašiną rentgeno kontrolės sistema, pastebėta, jog krepšelių tėra vos keli mediniai padėklai, kurie buvo sukrauti puspriekabės gale. Likusi puspriekabės dalis buvo pilna baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“ dėžių – preliminariais duomenimis vilkiku vežta maždaug 1 266 dėžės (daugiau nei 633 tūkst. pakelių) rūkalų. Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – maždaug 2,23 mln. eurų.

Nelegalus krovinys ir vilkikas sulaikyti, dviem paroms sulaikytas taip pat ir mašiną vairavęs Baltarusijos pilietis. Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

Šiemet Lietuvos muitinėje ikiteisminių tyrimų metu jau sulaikyta apie 12 mln. pakelių cigarečių, kurių vertė – maždaug 42 mln. eurų.

Vien per liepą ir rugpjūtį muitinės pareigūnai jau sulaikė daugiau nei 3 mln. pakelių cigarečių kontrabandos.

Muitinės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: