Pavasaris, meilė ir akmenukai

0
58
Ona Marcalienė ir Ūla Lebednykaitė

Kovo 4 d. (šeštadienį) 12 val. Varėnos viešojoje bibliotekoje vyks Onos Marcalienės ir Ūlos Lebednykaitės rankdarbių parodos atidarymas

„Slauna Žiūrų Onutė“, „Šaunuolė!!! Labai gražu, meniška ir įdėta daug dūšios!“ – tokie komentarai ir sveikinimai lydi Onos Marcalienės darbus. Pati Onutė sako: „Kai turi sau patinkantį užsiėmimą, tai yra didžiausia laimė. Visą gyvenimą mane labai traukė akmenukai, mėgau juos rinkti nuo vaikystės“. Onutė ir dar trys jos sesės užaugo slaunam Žiūrų kaime, Jacintos ir Broniaus Čirų šeimoje. 

Šviesaus atminimo Onos tėvukas Bronius Čiras iki 90-ies turėjo tobulą atmintį, draugavo su humoru, eilėraščiais, folkloro dainomis, kurios jam suteikdavo jėgų, žavesio, jaunatviško eliksyro. Tokia gyvybinga, smagi, jaunatviška, kūrybinga ir Onutė.

Pomėgį „žaisti“ su akmenukais, kriauklelėmis, medžiu iš močiutės perima ir anūkai. Vyriausioji, 13-metė Ūla su močiute jau dalyvavo Varėnos tautodailininkų, amatininkų mugėje. Toks puikus, kūrybinis močiutės ir anūkės tandemas.

„Čia mano vyro portretas, čia mūs šunukas, čia paukštukai ir širdelė, o čia meiliai susglaudus porelė“, – šypsosi Onutė, dėliodama darbelius, kuriuose tiek daug romantikos ir meilės, kuri sušildo net šaltą akmenuko širdį…

Perengė Renata Česnulevičienė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: