Skaniai kavai reikia gero kavos aparato. Rinktis siūlome su barista

0
31

Renkantis kavos aparatą – negalima tapyti. Tikrai ne visiems reikia išmanaus, kuris leis mėgautis itin mandra kava namuose, tačiau norint, kad ji tikrai būtų bent jau skani ir patenkintų daugelio poreikius – reikia aparato, kuris turi bazines funkcijas ir kurios veikia puikiai.

Šiuo metu rinkoje siūlomi kavos aparatai yra labai skirtingi, tad juos renkantis reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Apie techninius tinkamiausio kavos aparato parametrus kalbamės su barista Monika.

Automatinis ar pusiau?

Pirmiausia reikia nuspręsti, ar Jūsų poreikius geriausiai patenkina automatinis, ar pusiau automatinis kavos aparatas. Dažniausiai automatinis patinka tiems, kurie nori vos vieno mygtuko paspaudimu mėgautis skania kava. Taip pat patogu, kad galima pagaminti didelį kiekį kavos, tad tobulas pasirinkimas tiems, kurie sulaukia dažnai svečių.

Pusiau automatinis dažniausiai skirtas gaminti vienam, dviem kavos puodeliams, kadangi vienu metu reikia atlikti daugiau funkcijų, kad kava būtų pagaminta. Visgi, tuo pačiu suteikiamos įvairesnės galimybės kurti norimą kavą, taigi tuo pačiu ir eksperimentuoti.

Pusiau automatinius kavos aparatus turėtų rinktis tie, kurie nori daugiau pažaisti su gėrimais, patys kurti receptus ir stebinti jais savo svečius“, – teigia Monika.

Pasirenkama pagal gamintojus

Kitas svarbus aspektas renkantis kavos aparatą yra gamintojas. Jų yra tiek daug, kad be patirties dažnai yra sunku rasti geriausius. Kas tokie yra? Tie, kurie tikrai leidžia mėgautis tokiomis kavos aparato funkcijomis, kurios yra žadamos.

Dažniausiai svarbiausia sąlyga yra pirkti ten, kur kavos aparatai parduodami legaliai. Tai bus tarsi garantija, kad rasite tokius, kokių Jums labiausiai reikia, kurie našiai tarnaus. O jeigu taip nebus – juk visada galite atgauti pinigus už blogą prekę“, – atvirauja barista.

Visgi, dažniausiai labiau pasitikima tais gamintojais, kurių vardas yra žinomas rinkoje. Tai yra visiškai normalu.

Biudžeto žinojimas

Paieškos bus kur kas greitesnės nusprendus dėl savo biudžeto galimybių. Sunku pasakyti, kiek kainuoja geras kavos aparatas, tačiau pradėjus ieškoti pamatysite, kad kainos prasideda nuo keliasdešimt eurų ir tęsiasi link kelių tūkstančių. Visgi, tikrai ne visada brangiai kainuojantis yra kur kas geresnis pasirinkimas. Taip, jis dažniausiai turi daugiau funkcijų, tačiau toli gražu ne kiekvienam jų reikia, tad ir permokėti dažniausiai neapsimoka.

Svarbiausia yra ne kaina, tačiau įrangos pirkimas iš patikimų vietų. Tokiu atveju tarsi gausite garantiją dėl kokybės, galėsite būti tikras, kad kavos aparatas bus sertifikuotas. Dėl to reikia vengti neaiškių vietų, kuriose dažnai įranga kainuoja pigiau, tačiau maža kaina parodo, kad naudojamos dalys nebus geros, tad ir kavos aparatas tarnaus trumpai“, – teigia kavos gurmanė.

Kavos aparatas – virtuvės akcentas

Renkantis kavos aparatus kai kurie daug dėmesio skiria estetikai. Nori, kad visa buitinė technika ne tik atrodytų puikiai, tačiau ir derėtų harmoningai viena su kita. Taigi, ir kavos aparatai gali būti derinami su kitais patalpoje esančiais akcentais. Nuo tokių, kurie atrodo moderniai, iki tokių, kurie labiau vintažo stiliaus.

Atminkite, kad šiuo metu norimus kavos aparatus galima pirkti internetu. Tai padeda sutaupyti daug laiko ir rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Svarbiausia, pasikartosime, yra netaupyti kokybei. Tokiu atveju kasdien geriama kava pranoks Jūsų poreikius visomis prasmėmis.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: