Koncertai Burmistrui kviečia į antrojo sezono pradžią Merkinėje

0
111

Koncertai Burmistrui pristato turtingą programą su įtraukiančiais ir kultūriškai praturtinančiais renginiais šią vasarą. Bendradarbiaujant su Sengirės fondu, sezonas pasiūlys kūrybines dirbtuves, įkvepiančius pristatymus ir kerinčius koncertus.

Koncertai Burmistrui apjungia klasikinės, džiazo ir šiuolaikinės muzikos koncertus, muzikinę edukaciją, pasakojimus, susitikimus ir patyrimus Merkinėje. Merkinė buvo Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio, erudito ir muzikos mylėtojo, Vladislovo Vazos IV (1632–1648 m.) mėgstama rezidencija. Kartu su valdovu čia svečiavosi muzikantai iš vakarų Europos, o turtingas miesto burmistras rūpinosi valdovo svita bei muzikos koncertais.

Sengirės Slemas: birželio 22 d. 13 val.

Birželio 22 d. 13 val. Merkinės fabrike vyks Sengirės Slemo dirbtuvių baigiamasis pristatymo renginys. Sengirės slemas – kūrybinė stovykla organizuojama kartu su Sengirės fondu. Dalyviai lankėse edukacinėse ekskursijose sengirėse ir Čepkelių gamtiniame rezervate. Dirbtuvės vedė žinomi menininkai Rokas Kašėta, Algimantas Rokas Černiauskas ir Paulius Gadeikis bei botanikas, Sengirės fondo valdybos narys Mindaugas Lapelė. Renginys nemokamas ir skirtas visai šeimai.

Vasaros koncertų serija

Koncertai Burmistrui taip pat didžiuojasi galėdami pristatyti įspūdingų koncertų seriją, kuri sužavės  ne tik muzikos mylėtojus.

Birželio 30 d. 17 val. – Merkinės bažnyčia: Išskirtinis koncertas, kuriame pasirodys pasaulinio garso muzikantas Thomas Bloch. Bloch garsėja savo meistriškumu grojant unikaliais instrumentais, tokiais kaip stiklo armonika, ondes Martenot ir kristaliniu Baschet. Jo pasirodymai pasižymi nepaprastu garsų grožiu ir inovatyvumu, todėl koncertas Merkinėje žada būti unikali ir įsimintina patirtis, sujungiant tradiciją ir modernumą. Thomas Bloch yra ne tik virtuoziškas atlikėjas, bet ir bendradarbiavęs su garsiais muzikantais ir grupėmis, tokiais kaip Radiohead, Gorillaz ir Tom Waits.

Liepos 13 d. 17 val. – Merkinės bažnyčia: Orkestras Les Affranchies: Patirkite užburiančius orkestro Les Affranchies garsus – grupė garsėja savo inovatyviais ir gyvybingais pasirodymais. Šiame koncerte jie atliks barokinę muziką, grąžindami klausytojus į praeities epochą su savo autentiškais instrumentais ir originalia interpretacija. Les Affranchies yra žinomi visame pasaulyje, įskaitant prestižines vietas Prancūzijoje ir užsienyje, ir yra pelnę daugybę apdovanojimų už savo įrašus.

Rugsėjo 8 d. 17 val. – Merkinės bažnyčia: „Velnias ir vargonai“ labdaros koncertas: Šis ypatingas labdaros renginys, skirtas Merkinės bažnyčios istorinių vargonų atkūrimui, suburs smuikininkę Barborą Valiukevičiūtę ir aktorių Vladą Baranauską. Koncertas siekia surinkti lėšų ir atkreipti dėmesį į bažnyčios kultūrinio paveldo išsaugojimą.

Koncertai Burmistrui kviečia bendruomenę ir svečius dalyvauti šiuose nuostabiuose renginiuose, švęsti meną ir palaikyti prasmingas iniciatyvas. Kartu galime mėgautis muzikos grožiu, puoselėti jaunus talentus ir saugoti savo kultūros lobius.

♪ Finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Varėnos rajono savivaldybė, Sabo poilsis, Varėnos kultūros centras.

♪ Partneriai: Sengirės fondas, Merkinės fabrikas, Žurnalas Moteris, Prie Kavos, FM99, Mėta house Merkinė, Varėnos pienelis.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: