Savivaldybės posėdžių salę puošia siuvinėtas Varėnos herbas

0
141

Varėnos rajono savivaldybės mažąją posėdžių salę papuošė originali darbščių rankų meistrės Marytės Stacevičiūtės dovana – siuvinėtas Varėnos herbas. Autorė džiaugiasi, jog jai didelė garbė, kad jos kūrybinis darbas pakabintas garbingoje vietoje savivaldybės administraciniame pastate.
Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas padėkojo siuvinėto herbo autorei už vertingą dovaną ir palinkėjo kuo daugiau savo kūrybinių minčių išsiuvinėti spalvinguose paveiksluose. M. Stacevičiūtė sakė, jog herbą ant medvilninio su elastanu audinio dygsneliu išsiuvinėjo per mėnesį savo gimtajame Merkinės vienkiemyje. Ji siuvinėja nuo ankstyvos jaunystės, o kadangi labai mėgsta gėles, todėl jos paveiksluose ir kituose kryželiu ir dygsneliu siuvinėtuose darbuose dažniausiai „žydi“ įvairiausių spalvų laukų, pievų ir darželio gėlės.
Kaip gimė mintis išsiuvinėti Varėnos herbą? „Idėja gimė dar 2016 metų gruodžio mėnesį, kai vyko šventė-konkursas „Bendruomeniškiausia seniūnija“. Tuomet mano siuvinėti darbai buvo išeksponuoti Matuizų seniūnijos administraciniame pastate, o Matuizoms kartu su Kaniavos ir Merkinės seniūnijomis patekus į finalą, paroda buvo perkelta į Varėnos parodų salę. Parodoje apsilankęs savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas paklausė, ar galima būtų išsiuvinėti Varėnos herbą. Tada pamaniau: „reikia išsiuvinėti ir padovanoti Savivaldybei. Ir štai mano ilgokai brandinta idėja suspindėjo Varėnos herbo spalvomis“, – pasakojo M. Stacevičiūtė.

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr.
specialistė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: