„Ūla“ ruošiasi naujam sezonui

0
205

Varėnos rankinio klubas „Ūla“ socialiniame tinkle pasidalijo žinute, kad po vasaros atostogų jau vyksta pasiruošimas naujajam sezonui: „Atostogos baigiasi ir mūsų klubui! Todėl skubame pranešti, kad jau pradėjome ruoštis naujajam sezonui. Praėjęs sezonas mums buvo ryškus ir pilnas išbandymų – ne kartą skynėme pergales, ne kartą ir pralaimėjome. Tačiau mes užsispyrę – pasiduoti nežadame ir šį sezoną jau pasirengę pradėti su nauja energija. Šiemet mūsų komanda šiek tiek atsinaujins, į pergales ją ves treneris Irmantas Markiavičius, o vartininkus mokys trenerė Gintarė Krapukaitienė . Džiugi žinia klubui bei sirgaliams – prie mūsų rankinio šeimos prisijungė ir fizinio rengimo treneris „Lions Fury“ įkūrėjas Pavel Kaliadziuk, kuris padės klubo vyrams palaikyti puikią fizinę formą!
Taigi, ištikimieji Ūlos sirgaliai, susitiksime naujame emocijų ir aistrų kupinam sezone!“.

Rankinio klubo „Ūla“ inf.

Pavel Kaliadziuk ir Gintarė Krapukaitienė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: