Varėniškiai 100 km žygyje

0
89

Treti metai iš eilės varėniškiai dalyvavo tradiciniame ėjime ,,Pergalių ir kovų keliais“. Žygis buvo surengtas Radviliškio r., trasos ilgis 100 km. Einančių skaičius auga – šiemet 100 km žygyje dalyvavo 9 žygeiviai iš Varėnos. Iš viso 100 km ėjo 55 dalyviai

Ir vėl taip netikėtai atėjo ruduo, spalvindamas medžius ir krūmus; šlapias, darganotas ir toks gražus… Atėjus rudeniui natūralu, kad imame laukti ir didžiųjų metų švenčių – Kalėdų… Bet ar Kalėdos tikrai ateis, jeigu tą darganotą, šlapią, moliną rudens savaitgalį nepraeisim 100 km? Šventai tikėdami, kad neateis, ir tuo tikėjimu užkrėsdami vis didesnį draugų ratą, išsiruošėme 100 km žygiui į Radviliškį. Šį sykį iššūkį priėmė jau 7 komandos nariai. Turiu pripažinti, tas trečiasis 100-tukas Radviliškio krašte kiek neramino. Neveltui sakoma – trečias kartas nemeluoja. Radviliškis mus pasitiko liūtimis, kurios stebuklingai dingo, vos sustojus autobusiukui. Tradiciniai registracijos, selfių ir kiti reikalai. Beje, šį kartą netgi sulaukėm oficialaus starto.
Startas! Ir pirmasis objektas. kritęs į akis, žinoma, kad yra ne kas kitas kitas, o GELEŽINKELIS. Nes kaipgi Radviliškis be geležinkelių? Jie visur, šalia, prieš, jeigu jo nematai, tai būtinai girdi bildančius vagonus, negirdi vagonų tolumoje, kažkur tikrai pamatysi depo šviestuvus ar išgirsi dispečerių balsus… Kitas atskiro posto vertas reiškinys šiame žygyje yra žmonės. Tave pasitinkantys kiekviename punkte. Tiek pagalbos, geranoriškumo, šypsenų ir, žinoma, „Užkalnio 5 žasų“ vertas maistas. Pats faktas, kad esi laukiamas kažkur vidury naktų, kiekvienam žygeiviui yra begalinis motyvatorius… Ir pats didžiausias reiškinys, kuriuo mes išties beprotiškai didžiuojamės, – esame mes patys – KOMANDA. Mūsų nenuilstanti palyda – Lukas ir Justas, be kurių paramos žygis taptų gal net per daug prieskoningas. Fotografas, džiuginantis mus savo nerealiais kadrais, sugebantis mūsų žavias damas parodyti kiek kitu kampu. Ir žinoma mūsų didysis šio žygio motyvatorius ir variklis, žmogus pats garsiai (vis sakė, kad 100 neims…) netikėjęs savo jėgomis Paulius Prakopimas.

Iki kito žygio.
Jurgita, 3 kryptys

Artiušenkos nuotr.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: