Kraupus radinys garaže – vyras su šautine žaizda galvoje

0
84

Praėjusį ketvirtadienį policijos pareigūnai apie 19.20 val. skubėjo į Varėnoje, Laisvės g. esantį garažą. Buvo gautas pranešimas, kad čia rastas mirusio vyro (g. 1993 m.) kūnas su šautine žaizda galvoje. Šalia kūno rastas ir paimtas medžioklinis šautuvas. Kaip vėliau paaiškėjo, šautuvas priklausė medžiotojui, kurio automobilį taisė velionis

Aidas Pranckaitis

Pirminiais duomenimis, vyriškis savo vardu registruoto ginklo neturėjo. Ginklas priklausė medžiotojui, kuris į šį garažą prieš kelias dienas jaunam vyrui buvo atvaręs remontuoti savo automobilį. Jo bagažinėje buvo paliktas šautuvas su šoviniais. Abu vyrai buvo pažįstami, tačiau nelaimės metu jaunas vyras garaže buvo vienas. Tragedijos priežastis bei aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai. Vyras su žmona augino du mažamečius vaikus.
Neoficialiais duomenimis, prieš mirtį velionis paskambino šautuvo savininkui ir perspėjo, kad nebaigs tvarkyti automobilio. Paskambino artimiesiems (žmonai, mamai, sesei) ir užsiminė apie savižudybę. Žmona, atėjusi į garažą, niekaip neatsidarė durų, nes jos buvo užrakintos iš vidaus, todėl paskambino šeimos draugui ir paprašė atvažiuoti. Atskubėjęs draugas išlaužė spyną, vyras pamatė kraupų vaizdą ir iškvietė pareigūnus. Šalia rastas šautuvas buvo taisomo automobilio savininko bagažinėje, kurį po medžioklės pamiršo įdėti į seifą. Kaip velionis jį rado ir ko ten bagažinėje ieškojo, kol kas neaišku.
Ikiteisminis tyrimas dėl šaunamojo ginklo laikymo taisyklių pažeidimo pradėtas ir šautuvo, iš kurio buvo paleistas šūvis, savininko atžvilgiu.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: