Smuiko ir fortepijono muzikos apsuptyje

0
662

Vakar, vasario 5 dieną, Varėnos kino ir parodų salėje vyko Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos smuiko mokytojos Romualdos Pridotkienės ir fortepijono mokytojos Aldonos Jakavonienės mokinių koncertas

Živilė Puidokaitienė

Skaitytojams priminsime, kad dar visai neseniai, sausio 25 d., Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos smuiko specialybės mokinės Justė Marija Stramkauskaitė ir Gabrielė Šukaitytė dalyvavo IV respublikiniame styginių instrumentų festivalyje-konkurse „Romantikų įkvėpti“. Šios mokinės konkuravo su Kauno Juozo Naujalio gimnazijos, Raseinių, Ukmergės, Eišiškių, Trakų, Vilniaus, Elektrėnų menų mokyklų mokiniais ir tapo diplomantėmis. Mokines paruošė mokytoja Romualda Pridotkienė, koncertmeisterė Aldona Jakavonienė.

Tad trečiadienio vakarą skambėjo būtent R. Pridotkienės ir A. Jakavonienės mokinių koncertas, kuriame buvo gausu ne tik dalyvių, bet ir klausytojų.

Programoje kūrinius atliko: Jokūbas Bakula, fort. 1 kl., ir Justė Blėdaitė, fort. 2 kl. (mokytoja A. Jakavonienė); Augustė Žukauskaitė, fort. 5 kl. (mokytoja. A. Jakavonienė); Morta Sakalaitė, smuikas 5 kl. (mokytoja R Pridotkienė, koncertmeisterė A. Jakavonienė); Justinas Zinkevičius, fort. 4kl. (mokytoja A. Jakavonienė); Saulius Sakalas, smuikas 5 kl. (mokytoja R. Pridotkienė); Justė Marija Stramkauskaitė, NVŠ smuiko kl., ir Gabrielė Šukaitytė, NVŠ smuiko kl. (mokytoja R. Pridotkienė); Kamilė Alekšiūnaitė, fort. 6 kl. (mokytoja A. Jakavonienė); Geida Blažulionytė, NVŠ fort. kl., ir Ignė Blažulionytė, fort. 7kl., (mokytoja A. Jakavonienė).

R. Pridotkienė su A. Jakavoniene dėkojo mokiniams ir jų tėveliams už palaikymą, už supratimą ir bendrą darbą, kuris atneša gražių laimėjimų.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: