Vasario 16-osios krepšinio 3×3 turnyre – 19 komandų

0
95

Vasario 15-ąją Varėnos Ąžuolo gimnazijos sporto salėje rinkosi krepšinio ir Lietuvos mylėtojai, kadangi vyko 3×3 turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos progai paminėti.
Turnyro startą davė Varėnos r. savivaldybės tarybos narys Rytis Amšiejus ir kultūros ir sporto skyriaus specialistas Artūras Juškevič, kurie linkėjo sėkmės ir smagių akimirkų.
Turnyre dalyvavo 19 komandų, suskirstytų į 3 amžiaus grupes.
Jauniausiųjų grupėje (2005-2007 m.) prizines vietas iškovojo: 1. Mazgis ir bokštai (Lazdijai) 2. Vierchatūra (Lazdijai) 3. VISUS (Senoji Varėna).
Vyriausiųjų grupėje (2001 m. ir vyr.) triumfavo komanda – Senamiestis, sidabro medaliais pasidabino „Išmok švilpt“, o bronza atiteko Svirpls ekipai.
Šeimų grupėje triumfavo ir taures bei medalius iškovojo: 1.Rachmančiukai 2. Rusai 3. Armalai.
Turnyre taip pat vyko ir individualūs pasirodymai, t.y. baudų, tritaškių ir dėjimo į krepšį konkursai.
Nuo baudų metimo linijos taikliausi buvo: 1. Marius Sabaliauskas 2. Martynas Kancevičius 3. Arnoldas Matulevičius. Geriausiais turnyro snaiperiais pripažinti: 1. Deividas Tarvydas 2. Povilas Daškevičius 3. Nojus Ribinskas.
Individualius pasirodymus užbaigė puikus dėjimų konkursas, kuriame dalyvavo penki krepšininkai.
Maksimalų taškų skaičių surinko ir oro karaliumi tapo Pasvalio „Pieno žvaigždėse“ rungtyniaujantis varėniškis Laurynas Balkūnas, antrąją vietą užėmė Arnoldas Matulevičius, o trečiąją Arminas Pikutis.
Turnyre teisėjavo: Jonas Fugalis, Vytas Mortūnas, Rytis Amšiejus ir Kajus Rachmančiukas.