Pradėjo triuškinančia pergale

0
53
SK „Toreso“ komanda

Praėjusių metų finalininkai pirmąjį ketvirtfinalį pradėjo sutriuškindami savo varžovus

Varėnos r. krepšinio lygoje (VRKL) prasidėjo antrasis sezono etapas, komandos žaidžia dvejas rungtynes, o į pusfinalį patenka geresnį tarpusavio taškų santykį pademonstravusi ekipa.
Šeštadienio popietę pirmieji į aikštelę žengė sporto klubo „Erbis“ ir KK „Bitės 00“ krepšininkai, čia didesnį susikaupimą ir rezultatyvumą nuo pirmųjų akimirkų pademonstravo „Bičių“ krepšininkai, kurie pirmąjį ketvirtį baigė su 13 taškų pranašumu, o antrąjį su 9.
Po ilgosios pertraukos „Erbio“ krepšininkai ir toliau mažino atsilikimą nuo varžovų ir po trijų kėlinių ekipas skyrė vos 4 taškai (60:56), paskutiniąsias dešimt minučių ekipos žaidė taškas į tašką, o pergalę ir trijų taškų pranašumą į antrąsias ketvirtfinalio rungtynes išsinešė KK „Bitės 00“ – 75:72 (+-3).
KK „Bitės 00“: V. Kukulskis – 24 tšk., K. Rauluškevičius –16 tšk., D. Gaurys – 12 tšk., K. Rachmančiukas – 10 tšk.
SK „Erbis“: M. Pigaga – 21 tšk., G. Plukys ir P. Janavičius – po 13 tšk., A. Lasinskis – 10 tšk.
Kiti pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių rezultatai:
SK „Ekstra“ – SK „Žilinai“ 60:79 (+-19). T. Chvatas – 19 tšk. – E. Vyšniauskas – 15 tšk.
KK „Bitės 98“ – „Senamiestis“ 106:84 (+-22), M. Makselis – 28 tšk. – M. Sabaliauskas – 53 tšk.
SK „Toreso“ – KK „Bitės 02“ 107:50 (+-57). Ž. Radžius – 28 tšk. – M. Baublys – 20 tšk.
Savaitės MVP titulą iškovojo po 28 taškus varžovams įmetę Mantas Makselis (KK „Bitės 98“) ir Žilvinas Radžius (SK „Toreso“), be jų į simbolinį penketuką taip pat pateko – Marius Sabaliauskas („Senamiestis“) – 53 tšk., Vytautas Kukulskis (KK „Bitės 00“) – 24 tšk. ir Mantas Pigaga (SK „Erbis“) – 21 tšk.