Penkių varėniškių akistata

0
125

Vyrų finale susitiko šiuo metu ir Lietuvos rankinio lygoje pirmaujančios Klaipėdos „Dragūno“ ir „Šviesos“ ekipos.
Vilniaus „Šviesos“ garbę gina varėniškis Taurintas Markiavičius ir Laurynas Palevičius, finale įmetęs 4 įvarčius.
Klaipėdos „Dragūne“ žaidė varėniškiai Mykolas Lapiniauskas, finalinėse varžybose pelnęs du įvarčius bei Ignas Savičius ir Tomas Valentukevičius.
LRF taurę gynusi „Dragūno“ ekipa pirmajame kėlinyje didesnę dalį laiko vijose ir po 30 minučių „Šviesa“ turėjo minimalų pranašumą – 12:11. Po pertraukos „Dragūnas“ gana greitai išsiveržė į priekį (15:14), tačiau padidinti atotrūkio neįstengė. Įpusėjus kėliniui „Šviesa“ vėl buvo priekyje (25:23), tačiau likus 10 minučių vėl buvo lygu – 26:26. Vis dėlto didžiąją dalį rungtynių priekyje buvusi „Šviesa“ sugebėjo spurtuoti ir lemiamoje atkarpoje. Solidžiau lemiamas atakas sužaidę vilniečiai šventė pergalę 31:29.
„Šviesa“ LRF taurę iškovojo po 7 metų pertraukos, pastarąjį kartą vilniečiai taurės varžybose triumfavo 2013 metais, o moterų taurę iškovojusi Garliavos ekipa, iškovota taure džiaugėsi 2011 metais.