Vasara su knyga ir smagūs prizai

0
52

Prasidėjo penktasis „Skaitymo iššūkis“. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“. Akcijos dalyvių – skaitytojų laukia 5 naujos skaitymo užduotys ir smagūs prizai.

Varėnos viešoji biblioteka kviečia dalyvauti įvairaus amžiaus skaitytojus – nuo mažiausių iki labai patyrusių. Kaip rodo praėjusių metų patirtis, aktyviai jame dalyvauja ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai, seneliai. Dalyviai gali skaityti savo namų ar draugų bibliotekose sukauptas knygas, skolintis bet kurioje mūsų krašto bibliotekoje, skaityti elektronines knygas ar klausyti garsinių knygų. Pastebima, kad šiemet užklupęs karantinas gerokai praplėtė skaitytojų akiratį, todėl kiekvienas „Skaitymo iššūkio“ dalyvis gali rinktis įvairių formatų knygas, svarbu, kad jos atitiktų užduotis:
1) perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių;
2) perskaityti knygą, kurios pavadinime yra skaičius;
3) perskaityti knygą apie gamtą;
4)perskaityti knygą apie draugystę;
5) perskaityti eiliuotą knygą.
Dalyvauti skaitymo varžytuvėse labai paprasta: galima kreiptis į savo biblioteką, kad jos darbuotojai užregistruotų jus kaip iššūkio dalyvį, antrasis, dar patogesnis, būdas – registruotis savarankiškai svetainėje www.vasarasuknyga.lt.
Visi, sėkmingai įveikę „Skaitymo iššūkį“ ir gavę patvirtinimą el. paštu, dalyvauja bendroje loterijoje, kurioje galima laimėti 3 pagrindinius prizus: planšetę, sėdmaišį, momentinį fotoaparatą. Aktyviausiems skaitytojams atiteks ir kelios dešimtys leidyklos „Baltos lankos“ knygų. Na, o visi, kurie sėkmingai įveiks visas užduotis, dovanų gaus knygų skirtuką su vaistažolių sėklomis. Prizais bus apdovanotos aktyviausios bibliotekos. Be to, viso iššūkio metu Facebook ir Instagram paskyrose vyks konkursai, bus galima laimėti papildomų prizų.
Malonaus skaitymo ir gražių prizų!

Daiva Armonienė
Varėnos VB vyr.
bibliotekininkė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: