Atgijęs lauko tenisas Varėnoje

0
307

Varėnos Teniso klubo istorijoje naujas įrašas: suorganizuotas pirmasis turnyras su svečiais iš kitų miestų. Šių metų liepos 4-ą dieną įvyko teniso dvejetų turnyras „Varėnos teniso klubo ir Varėnos SC taurei laimėti“. Dalyvavo po dvi poras iš Druskininkų ir Alytaus bei keturios poros vietinių žaidėjų.
Kovos vyko SC ir Ąžuolo gimnazijos kortuose. Apmaudu, bet orai nebuvo palankūs. Po lietaus mūsų kortuose buvo nesaugu žaisti, todėl teko laukti, kad aikštelės išdžiūtų, ir kovos prasidėjo tik vidurdienį, nors planuota pradžia buvo 9:00val.
Nepaisant kliūčių, svečiai palaikė, ramino. Slėgė jaudulys organizuojant, o čia dar ir gamtos išdaigos. Laimei, saulė ir vėjas greitai džiovino aikšteles ir prasidėjus teniso puotai visi pamiršo buvusius nepatogumus.
Varėnos miestą atstovavo šie tenisininkai: T. Barysas / D. Bingelis, P. Saulevičius / R. Bitinas, V. Palevičius / V. Alubauskas, R. Budėnas / A. Palevičius.
Į pusfinalius pateko dvi mūsų miesto poros Tomas / Donatas ir Povilas / Robertas. Sėkmė lydėjo organizatorius, finale susitiko pastarosios poros.
Pirmąjį setą gana lengvai laimėjo P. Saulevičius / R. Bitinas (6/2). Antrame apsukų nemažino, rezultatas buvo panašus į pirmojo seto (5/2), laimėjus vieną geimą čempioniška taurė kiltų aukštyn jų rankose. Žiūrovai jau buvo besirengę eiti į namus, tačiau T. Barysas ir D. Bingelis sugebėjo perlaužti žaidimo eigą savo pusėn ir gražiu žaidimo stiliumi išlygino rezultatą 1/1, laimėdami setą rezultatu 5/7. Kadangi turnyras vienos dienos, o žaidžiama iki dviejų laimėtų setų, tai rezultatui esant 1/1 žaidžiamas tie – breake (lemiamas geimas) iki 10 taškų. Po permainingos kovos, dramatiškų taškų, euforijos ir nusivylimų turnyro pirmosios vietos taures iškėlė P. Saulevičiaus / R. Bitino pora.
Mačas dėl trečiosios vietos vyko tarp Alytaus ir Druskininkų. R. Šiumbrys / A. Tumelis prieš R. Apalainį (beje, buvęs varėniškis)/ A. Kalenda. Trečiąją vietą iškovojo Alytaus pora, laimėjusi rezultatu 6/4, 6/2.
Dėkoju Varėnos SC už įsteigtus prizus, visiems Varėnos teniso klubo nariams už pagalbą organizuojant turnyrą, ruošiant aikšteles. Svečiai dėkojo už puikiai praleistą dieną, geras emocijas, kokybišką tenisą ir tikino sugrįšią kitus metus.

Tomas Barysas
Varėnos teniso klubo
prezidentas

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: