Už pareigūno pažeminimą internete baudos sulaukęs asmuo sprendimą apskundė

0
71

Š. m. birželio 4 d. Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų teismas 41-erių metų vyrą pripažino kaltu padarius pažeidimą numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje „Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas“. Tuomet kai vyras įžeidžiantį ir žeminantį komentarą apie Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūną ir jo šeimos narį išsakė vieno iš Alytaus regiono portalų komentarų skiltyje. Komentaro, kuriuo menkinama pareigūno, bei Policijos sistemos reputacija autoriui buvo skirta 115 eurų bauda.
Pasinaudodamas savo teise, asmuo šį teismo sprendimą apskundė Kauno apygardos teismui ir prašė administracinio nusižengimo bylos teiseną jo atžvilgiu nutraukti. Tačiau aukštesnės instancijos teismas, vadovaudamasis išdėstytais faktais ir išsamiu bylos aplinkybių išnagrinėjimu, apeliacinį skundą atmetė. Taip pat iš administracinėn atsakomybėn patraukto asmens nukentėjusiajam priteisė 45 eurų vertimo išlaidas.
Ši Kauno apygardos nutartis yra neskundžiama.
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyrius informuoja, kad ir toliau vykdys policijos darbuotojų apsaugą nuo galimo neteisėto poveikio, kuriuo siekiama paveikti sąžiningą ir objektyvų pareigų atlikimą.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: