Permaininga rankinio savaitė

0
183

Varėnos SC rankinio U-13 komanda – Lietuvos vicečempionė

U-13 – sidabras
Nudžiugino Varėnos SC trenerio Povilo Petrušio auklėtinių pasirodymas Lietuvos U-13 jaunių finaliniame turnyre, kuris sekmadienį pasibaigė Tauragėje. Čia mūsiškiai nesėkmingai sužaidę pirmąsias rungtynes su Šiaulių „Dubysos SM“ atstovais (pralaimėta 12:16), po to šventė dvi pergales. Jaunieji dzūkai įtikinančiu rezultatu – 23:15 (16:8) nugalėjo Klaipėdos „Viesulo SC“ rankininkus, po to – Kauno rajono „Garliavos SM“ komandą ir tapo sidabro medalių laimėtojais.
Be to, du Varėnos SC atstovai – Arnas Narijauskas ir Margiris Guzevičius buvo įtraukti į geriausių čempionato žaidėjų septynetuką, o geriausiu mūsų komandos žaidėju išrinktas Eimantas Eidukonis.
Čempionato nugalėtojais tapo Šiaulių rankininkai, o bronza atiteko klaipėdiečiams.

Išsibarstę geriausi Varėnos rankininkai
Praėjusį sekmadienį vėl sukruto šalies rankinio mėgėjai – prasidėjo Lietuvos vyrų pirmosios lygos 2020/21 metų čempionatas, kuriame kartu su Varėnos „Ūla“ dalyvauja dar septynios komandos. Gaila tik, kad šį sezoną mūsų reprezentacinė ekipa, išbarsčiusi savo geriausius žaidėjus po užsienio ir kitus Lietuvos rankinio aukščiausiosios lygos klubus, startuoja gerokai atjaunėjusi. Galima neabejoti, kad jei šiandien „Ūlos“ sudėtyje matytume Vokietijoje žaidžiantį Eimantą Mikučionį, Norvegijoje rungtyniaujančius brolius Žilviną ir Evaldą Griežes ar Šarūną Krisiulevičių ir Remigijų Čepulį (iš Alytaus „Varsos“), Taurintą Markiavičių ir Lauryną Palevičių (iš Vilniaus „Šviesos“), Tomą Valentukevičių, Mykolą Lapiniauską ir Audrių Savičių (iš Klaipėdos „Dragūno“), Martyną Bruzgę (iš HC Vilnius“), kalba apie dzūkų galimybes varžybose būtų kitokia, bet yra kaip yra ir todėl turime gerokai atjaunėjusiai „Ūlai“ palinkėti sėkmės šiame turnyre.

Pirmas bandymas – nesėkmingas
Pirmas jėgų išbandymas Varėnos rankininkų laukė Vilniuje, kur jie turėjo susirungti su trečia pagal pajėgumą sostinės komanda – HC „Amber“. Varžovai buvo ir vyresni, ir fiziškai tvirtesni, ir pasižymėjo kur kas didesne patirtimi. Tad jie ir pelnė pirmus 5 įvarčius, į kuriuos svečiai atsakė tik vienu taikliu Mariaus Miškinio metimu. Tiesa, po to mūsiškiai sukruto ir sušvelnino skirtumą iki 4:5. Deja, po to vėl sekė vilniečių spurtas, kurie laimėjo kėlinį 15:6.
Po pertraukos geras 10 minučių kova vyko taškas į tašką ir tą atkarpą „Ūla“ pralaimėjo tik 4:5. Deja, po to pasipylė klaidos puolime, mūsų jaunimas sutriko ir praleido 11 minučių be įvarčių. Už tai varžovai už kiekvieną klaidą bandė svečius greitomis atakomis ir nesunkiai laimėjo rungtynes 35:13. Per šį susitikimą įvarčius mūsų komandai pelnė: Ričardas Morozas ir Gytis Ižganaitis – po 4, Mantas Sereičikas – 3, Lukas Kraulaidys ir Mykolas Baliūnas – po 1. Varžovų geriausi snaiperiai Mantas Aukštikalnis ir Laurynas Nacevičius sumetė po 5 įvarčius.
Per šias rungtynes „Ūlos“ ekipai vadovavusio trenerio Tomo Baryso komentaras buvo trumpas: „Viską nulėmė jaudulys ir patirties stoka. Tas atkarpas žaidėme pagal planą, didelio skirtumo nebuvo, o kai pamiršdavome tai, ką buvome sutarę, vilniečiai mus baudė. Aišku viena – reikia dirbti.“
Kitos šio turo rungtynės baigėsi taip: „HC Molėtai“ – Pasvalio „Kurana SM“ – 33:27, Eišiškių „Sokol“ – Kauno rajono „Garliavos SM“ – 29:28, Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ – SCS Telecom-Mėmelis“ – 37:32.

Virgilijus Mundrys

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: